Sam Bankman-Fried Bu İddiaları Reddetti!

Cem Yilmaz
sam bankman-fried bu i̇ddiaları reddetti! adsiz tasarim 2022 08 30t002736.036
Bitlo

Önde gelen kripto para borsalarından FTX’in kurucusu Sam Bankman-Fried, FTX’in Huobi’yi satın alacağı hakkındaki iddialar ile ilgili açıklama yaptı. CEO SBF, konu ile ilgili olarak Huobi ile ilgilenmediklerini belirtti.

Sam Bankman-Fried, konu ile ilgili açıklamayı Twitter’dan yaptı ve dünyanın en büyük kripto borsalarından olan Huobi’yi satın alma gibi bir gündemlerinin olmadığını açıkladı.

FTX’in bu dönemde ismi birçok satın alma durumuyla ilgili öne çıkıyor. Hatırlanacağı üzere kripto paralarda yaşanan düşüşle Voyager Digital ve BlockFi gibi şirketler çok zor durumlara düşmüş ve FTX bu süreçte şirketlere kredi sağlamıştı.

Bloomberg’in haberine göre FTX, Huobi’nin çoğunluk hissesini almak için Huobi kurucusu Leon Li ile bir ön görüşme yaptı ve satışın gerçekleşmesi durumunda 3 milyar dolar veya daha fazla bir değer biçileceğini ifade etti. Anlaşmanın bu ay sonuna kadar bitmesi beklenmekteydi. Bir başka satın alacak kişinin Tron kurucusu Justin Sun’dan olduğu iddia edilmişti ancak bu iddialar Sun tarafından yalanladı ve böyle bir planının olmadığını belirtti.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
facebook’a nft desteği geliyor! adsiz tasarim 2022 08 29t234710.962

Facebook’a NFT Desteği Geliyor!

Sonraki Haber
bitcoin madenciliği ağustos ayında zorlaştı mı? adsiz tasarim 2022 08 30t013553.062

Bitcoin Madenciliği Ağustos Ayında Zorlaştı mı?

İlgili Haberler