Robinhood’dan Büyük Hamle! Kripto Transferine İzin Verdi

Özlem Özbek
robinhood'dan büyük hamle! kripto transferine i̇zin verdi 4 2
Bitlo

Hisse senedi alım satın platformu Robinhood, artık Bitcoin, Polygon ve Shiba Inu gibi büyük kripto para birimlerinin transferine izin verecek. 

Ticaret uygulaması Robinhood’un bu hamlesiyle listesindeki tüm kripto varlıkların transferi mümkün olacak. Robinhood, “Kripto transferleri burada artık Robinhood’da listelenen tüm kripto varlıklarını gönderip alabilirsiniz”

Son dönemlerde düşük performansla yoluna devam eden Robinhood’un hisse senedi duyurunun yapılmasının ardından yaklaşık olarak %5 oranında artı. WebWallets bekleme listesine imza bırakan Robinhood kullanıcıları, platformda listelenen tüm kripto paralar ile işlem yapabilecekler.

Robinhood, bu hamlesiyle ayakta durabilecek mi?

Daha önce elde edilen bilgilere göre, FTX CEO’su Sam Bankman-Fried’in, Robinhood’u satın alacağına dair iddialar ortaya çıkmıştı. SBF kısa bir süre önce şirketten %7,6 hisse satın almıştı. Platformun hisse senedi fiyatları son zamanlarda kötü ilerliyordu. Dün itibariyle 8.97 dolardan işlem yapılırken, kripto transferi haberinin duyurulmasının ardından, hisse senedi fiyatı %4,5 artışla 9 doların üzerine çıktı. Robinhood’un bu yükseliş ivmesinde devam edip edemeyeceği ise bilinmiyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
abd hazine bakanlığı, kripto çalışmaları için harekete geçti 5

ABD Hazine Bakanlığı, Kripto Çalışmaları için Harekete Geçti

Sonraki Haber
blockchain.com, three arrows capital'a verdiği borçla zarar etti 1 1

Blockchain.com, Three Arrows Capital’a Verdiği Borçla Zarar Etti

İlgili Haberler