Robert Kiyosaki: “Esas Çöküş Şimdi Başlıyor”

Özlem Özbek
robert kiyosaki:
Bitlo

Kripto para dünyasının önemli isimlerinden Robert Kiyosaki, Bitcoin hakkında önemli detaylar aktardı.

Bitcoin, altın ve gümüş hakkında sık sık paylaşımlarda bulunan Robert Kiyosaki, Bitcoin hakkında dikkat çekici ön görülerini açıkladı. ABD’de başlayan ve etkileri kısa süre içerisinde tüm dünyaya yayılacak bir çöküşün yaşanacağını ve bunun da 2008 krizine benzer etkileri olacağını söyledi.

Piyasadan milyonlar silinecek

robert kiyosaki:

2 milyondan fazla takipçisi olan Kiyosaki, twitter hesabından takipçilerini büyük çöküşün geldiğine dair uyardı. Kiyosaki paylaşımında şunlara değindi;

“2008 zengin olmak için iyi bir zamandı. Her şey satılıktı. Milyonlarca dolar kredi çektim ve pazarlıkla gayrimenkul satın aldım. 2013 yılında “Zengin Babanın Tahmini” kitabını yayınladım ve daha da büyük bir çöküşün yaklaştığını söyledim. Bu çöküş şu anda başlamış durumda… Milyonlarca insan piyasadan silinecek. Lütfen onlardan biri olmayın ve zengin olma fırsatını kaçırmayın…”

Robert Kiyosaki, geçtiğimiz yıl pek çok kez “Dünya tarihinin en büyük krizi geliyor, altın ve Bitcoin satın alın” şeklinde uyarılarda bulunmuştu. ABD doları ve diğer pek çok para biriminin bir gün çökeceğini düşünen Kiyosaki, Bitcoin’e karşı olumlu tavrını devam ettiriyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
güney kore’de ico yasağı bitiyor mu?

Güney Kore’de ICO Yasağı Bitiyor mu?

Sonraki Haber
ethereum yakım miktarı 2.6 milyonun üzerine çıktı! 18

Ethereum Yakım Miktarı 2.6 Milyonun Üzerine Çıktı!

İlgili Haberler