Reef Yükselmeye Devam Edecek Mi? Reef Hedef Kaç Dolar?

Mert Özsaban
reef-finance
Bitlo

Gün içerisinde yaklaşık %40 değer kazanarak dikkatleri üzerine çeken Reef Coin güncel fiyat grafiği ne durumda, Reef yükselmeye devam edecek mi, Reef kaç dolar olacak sorularına gelin bu yazımızda birlikte cevap bulalım.

Yükselen direnç trendinden aşağı yönlü red yiyen Reef, ara destek olarak değerlendirebileceğimiz Sarı renkli trendi hedeflemiş durumda. Bu destek trendinden yukarı yönlü hareket bekleniyorken satış baskılarının devam etmesi ile bu desteğin de altında kalırsa son durak niteliğindeki 0,0044 Dolar seviyesine gerilecektir.

reef-finance-analiz-tahmin

Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgiler yalnızca bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır ve yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır. Bu içerikte yer alan bilgiler herhangi bir kripto varlık için alım veya satım tavsiyesi içermez. Burada yer alan yorum ve öneriler yalnızca içeriği hazırlayanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Finansal piyasalarda işlem yapmak risk içerdiğinden sadece burada yer alan bilgilere göre yatırım yapılması risk ve getiri beklentilerinize uygun sonuçlar vermeyebilir. Alış ve satış işlemlerinizi kendi kararlarınız doğrultusunda yapmalısınız, doğacak sonuçlardan Paranfil sorumlu değildir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
bu altcoin etkileyici başarısıyla anılıyor! bu altcoin etkileyici basarisiyla aniliyor1

Bu Altcoin Etkileyici Başarısıyla Anılıyor!

Sonraki Haber
abd ağustos tüketici fiyat endeksi açıklandı! bitcoin nasıl etkilendi? abd agustos tüketici fiyat endeksi aciklandi bitcoin nasil etkilendi

ABD Ağustos Tüketici Fiyat Endeksi Açıklandı! Bitcoin Nasıl Etkilendi?

İlgili Haberler