Real Vision CEO’sundan Açıklama! Ethereum Bitcoin’den Daha İyi Performans Gösterecek

Gülcan Uyanıker
real vision ceo’sundan açıklama! ethereum bitcoin’den daha i̇yi performans gösterecek
Bitlo

Real Vision CEO’su ve kripto dünyasının önde gelen isimlerinden Raoul Pal, Ethereum’un uzun vadede Bitcoin’den daha iyi performans göstereceğini bir kez daha tekrar etti.

Pal geçenlerde Crypto Banter’a bir röportaj verdi. Röportajda, Bitcoin’in işlem hacmi ve aktif cüzdan sayısı açısından ETH’yi geçmesine rağmen, Ethereum’un son birkaç yılda BTC’den daha iyi performans göstereceğine inandığını söyledi. Pal konuyla ilgili düşüncelerini şu şekilde aktardı:

Bitcoin alırsanız, Bitcoin her hafta Ethereum’dan daha fazla değer alışverişi yapıyor. Ethereum’da çok fazla işlem var. İşlemler asıl konunun gözden kaçmasına neden oluyor. Bunlar, Bitcoin’in her ikisinde de Ethereum’u aştığı toplam değer ve aktif cüzdan sayısıdır.

Öte yandan Ethereum alırsanız, Ethereum’daki bu iki değerin değişim oranları daha yüksektir. Bu yüzden Ethereum’un önümüzdeki yıllarda Bitcoin’den daha iyi performans göstereceğini düşünüyorum ve bunu gerçekten faydalı buluyorum. 

CoinMarketCap verilerine göre, lider kripto para birimi Bitcoin son 24 saatte %5.50 artış göstererek 30.58 dolardan işlem görmeye başladı. Ethereum ise %6 artış ile 1.900 dolardan işlem görüyor.

Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
coingecko verilerine göre en çok aratılan altcoinler açıklandı!

CoinGecko Verilerine Göre En Çok Aratılan Altcoinler Açıklandı!

Sonraki Haber
on-chain on chain analizi

On-Chain

İlgili Haberler