Paris Hilton’un .eth Uzantılı Twitter Hesabı

Cem Yilmaz
paris hilton'un .eth uzantılı twitter hesabı pk
Bitlo

Paris Hilton’un Ethereum Name Service uzantılı Twitter hesabı, platformda en çok takip edilen profiller arasında ilk 100’e girdi.

Hollywood yıldızının Twitter hesabı, sosyal platformda en çok takip edilen profiller arasında ilk 100’e giriyor ve adında Ethereum Name Service uzantısını da içeriyor. Hesabın adında Ethereum işlemlerini almak için kullanılan .eth adresini de içermektedir.

Paris Hilton’un Kripto ve NFT Coşkusu

Paris Hilton tanınmış bir kripto ve NFT meraklısıdır: Hollywood yıldızı sürekli olarak çeşitli Metaverse’lerde etkinlikler düzenliyor. Daha önce Paris Hilton, Jimmy Fallon ile ünlü Tonight Show’da NFT teknolojisini sevdiğini belirtmişti.

Paris Hilton, Microsoft’un kurucusu Bill Gates’i, bile NFT endüstrisinin çiçek açtığı ağustos ayında, her gün yüzlerce yeni projenin piyasaya çıktığı dönemde NFT işine sokmaya çalışmıştı.

paris hilton'un .eth uzantılı twitter hesabı ekran resmi 2021 12 31 13.13.30

Adındaki .eth Nereden Geliyor?

Bazı kullanıcıların fark ettiği gibi Hilton, kullanıcıların 42 basamaklı bir kripto adresi paylaşmadan ETH adreslerini basit bir şekilde paylaşmasına olanak tanıyan Ethereum Name Service teknolojisinin de aktif bir kullanıcısıdır.

Her Ethereum ad sunucusu benzersizdir ve başka herhangi bir kullanıcı tarafından kullanılamaz, bu da sürekli olarak benzersiz ve olağandışı Ethereum ad sunucuları satın alan ve daha sonra bunları yüksek bir fiyatla satan “alan adı avcıları” için bazı fırsatlar yarattı.

Daha önce, Ethereum Name Service 500 milyon dolardan fazla tokeni airdrop yapmıştı ve piyasada güçlü bir satış baskısı yarattı ve bu da varlığın fiyatının Kasım ayında %100’lük testinden geçtikten sonra neredeyse %50 düşmesine neden oldu. Ethereum Name Service yazının yazıldığı esnada 40.80 dolardan işlem görmektedir.

 

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
malezya polisi 1.720 bitcoin madencilik makinesine el koydu malezya

Malezya Polisi 1.720 Bitcoin Madencilik Makinesine El Koydu

Sonraki Haber
elon musk'ın enflasyon endişesi: tesla enflasyonist baskılarla karşılaşıyor!

Elon Musk 1 Milyar Dolarlık Tesla Hissesi Daha Sattı

İlgili Haberler