Netflix’den Kripto Reklamlarına Yasak!

Özlem Özbek
netflix'den kripto reklamlarına yasak! netflixden kripto reklamlarina yasak
Bitlo

Blokchain teknolojisiyle yakından ilgilenen isimler her geçen gün artmaya devam ederken, Netflix’de bu alanda çalışmalarına devam ediyor.

Ancak ortaya atılan bir iddiaya göre Netflix kripto paralar ile ilgili bir yasaklama yapmayı düşünüyor.

Netflix kripto reklamlarını yasaklıyor

Ücretli video akış platformu Netflix, alternatiflerin artmasıyla abone kaybetmeye başlamıştı. Öyle ki rakiplerin artmasıyla abone sayısında ciddi düşüşler yaşayan Netflix, bir süredir uygun fiyatlı reklamlı bir abonelik paketi üzerinde çalışmalarına devam ediyor. Netflix’in reklamlı paketi, diğer paketlere farklı özelliklerden eksik olacak ancak kullanıcılar Netflix içeriklerini seyrederken reklamlarla karşılaşacaklar. Ne zaman sunulacağı şu an için bilinmiyor olsa da Netflix’in hangi reklam içeriklerini sunacağı belli olmaya başladı.

Sydney Morning Herald tarafından aktarıldığı üzere Netflix’in kullanıma sunacağı düşünülen reklam destekli abonelik paketinde kripto ve kumar içerikli reklamlar yer almayacak. 1 Kasım 2022 tarihinde Netflix’in reklam destekli paketi Avustralya, Kanada, ABD ve Almanya’da kullanıma sunulacak. Doğruluğundan emin olunmasa da Netflix’in reklam içerikli paketi 7 dolar şeklinde olacak.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
dappradar bu altcoini desteklediğini açıkladı! adsiz tasarim 2022 09 06t051405.381

DappRadar Bu Altcoini Desteklediğini Açıkladı!

Sonraki Haber
bitcoin (btc) ve altcoinler güne nasıl başladı? bitcoin ve altcoinler güne nasil basladi1

Bitcoin (BTC) ve Altcoinler Güne Nasıl Başladı?

İlgili Haberler