Mike McGlone: “Bitcoin Joker Kartıdır!”

Özlem Özbek
mike mcglone:
Bitlo

Kripto paralar, son günlerde yatırımcılarını endişeye sokarken, analistler konuya dair yorumlarını ve öngörülerini paylaşmaya devam ediyor.

Emtia stratejisti Mike McGlone, kripto para piyasasında ters rüzgarlar esmesine rağmen Bitcoin’in (BTC) güçlü bir toparlanmaya geri döneceğini düşünüyor. McGlone, hisse senetleri dip seviyelere gerilediğinde BTC çok daha iyi bir performans sergileyecek “olgun joker kart” olarak nitelendirdi. Analist, Linkedln ve Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Federal Rezerv’in baskılamaya devam etmesi borsanın yönünü belirleyecek etkiye sahip olsa da, bitcoin ayı trendini geride bırakabilecek güçte “joker karakter” olduğunu belirtti. McGlone:

“Bitcoin hisse senetlerinin düşmesinin ardından çok daha iyi performans sergileyebilecek olgunlukta ancak daha çok altın gibi risksiz olmaya çalışan bir joker karttır.”

Stratejistin 7 eylül günü yayınlanan raporda daha fazla detay aktardı ve Bitcoin’in ayı piyasasına rağmen ters bir rüzgarla güçlü dönüş yapmak için hazırlandığını belirtti. Raporda yer alan bilgilere göre, Bitcoin’in altın ve hazine bonolarına benzer bir eğilimde devam edecek olsa da Ethereum’un (ETH) “hisse senetleri ile daha yüksek bir korelasyona sahip olabilecek”.

FED’in sıkılaştırma politikasının tam olarak ne zaman son bulacağı bilinmiyor ancak ağustos ayında yayınlanan bir makaleye göre bazı ekonomistler faiz artışlarının 2023’de son bulacağını düşünüyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
bitcoin ve altcoin’ler güne yükselişle başladı!

Bitcoin ve Altcoin’ler Güne Yükselişle Başladı! “Son Durum”

Sonraki Haber
okx türkiye, başlattığı meet-up serisinin i̇lkini coinoxs’ta düzenledi okx türkiye baslattigi meet up serisinin ilkini coinoxsta düzenledi

OKX Türkiye, Başlattığı Meet-Up Serisinin İlkini Coinoxs’ta Düzenledi

İlgili Haberler