Miami Belediye Başkanı Maaşını Bitcoin Olarak Almaya Devam Etmek İstiyor mu?

Cem Yilmaz
miami belediye başkanı maaşını bitcoin olarak almaya devam etmek i̇stiyor mu? we
Bitlo

Kripto paralar her geçen gün daha fazla benimsenme ile yoluna devam ediyor. Hatırlanacağı üzere ve daha önce bizim de haberini yaptığımız Miami Belediye Başkanı Fransis Suarez, Bitcoin’de yaşanan büyük düşüşün ardından hala Bitcoin olarak ödeme almak istediğini açıkladı.

Dünya Ekonomik Forumu’nda düzenlenen panelde konuşma yapan Suarez, son 2 ayda Bitcoin’in yüzde 40 değer kaybettiğini ancak Bitcoin olarak maaş almaya devam etmek istediğini söyledi. Suarez, tek maaşının bu olmadığını eğer bu olsaydı o zaman kararının zor olabileceğini de ifade etti.

Belediye Başkanı Suarez, Terra USD olayıyla ilgili de insanları dolandırıcılıktan korumak ve kayıplardan korumanın farklı şeyler olduğunu söyledi. Ayrıca NASDAQ’daki birçok büyük teknoloji şirketinin de hisselerinde oynamalar olduğuna dikkat çekti.

Suarez konu ile ilgili şu ifadeleri kullandı:

Hükümetin zaman içinde insanları kayıplara karşı korumaya çalışma eğilimleri oldu ancak insanları kayıplara karşı koruyamazsınız. Amerikan sistemi bu ve yatırım budur. Bu aynı zamanda kazanmanın risk bileşenidir.

Total
2
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
charts on chain analizi

Charts

Sonraki Haber
sam bankman-fried abd’de yapılacak seçimler için 1 milyar dolar ayırdı! sam

Sam Bankman-Fried ABD’de Yapılacak Seçimler için 1 Milyar Dolar Ayırdı!

İlgili Haberler