Metaverse’de İlk Kez Böyle Bir Yarışma Yapılacak!

Özlem Özbek
metaverse'de i̇lk kez böyle bir yarışma yapılacak! metaversede ilk kez böyle bir yarisma yapilacak
Bitlo

Taco Bell ve Decentraland, türünün ilk örneği olması beklenen bir yarışma için iş birliği yapıyor.

Taco Bell ABD merkezli Decentraland Metaverse’te sanal düğün yapma imkanı sunuyor. Bu anlamda nişanlı çiftler için 25 Ağustos tarihinde başlayacak ve 6 Eylül tarihine kadar sürecek bir yarışma planlandığı duyuruldu.

Sanal düğün konsepti başlıyor

Konuyla ilgili aktarılan haberlere göre 6 Eylül tarihine kadar nişanlı çiftler, Taco Bell’den Metaverse düğün paketini kazanmak için yarışmaya dahil olabilecekler. Bunun gerçekleştirilebilmesi için Taco Bell, Decentraland’daki Las Vegas Düğün mekanını ve Cantina’nın sanal versiyonunu hazırladı.

metaverse'de i̇lk kez böyle bir yarışma yapılacak! metaversede ilk kez böyle bir yarisma yapilacak1

Düğün konsepti yarışmayı kazanan çiftler için kişiselleştirilebilecek. Metaverse evreninde gerçekleşecek olan düğün sonbahar ayında gerçekleşecek. Düğün töreninde müzik, ilk dans, kadeh kaldırma, yemin ve yüzük takma törenleri yapılacak. Bunların yanı sıra tüm geleneksel düğün unsurlarının da yapılabileceği belirtildi.  Metaverse üzerinden gerçekleşecek olan düğüne Decentraland’da yer alan konuların katılımına açık olacak.

Hayranlar için özel Taco Bell sunmak için her geçen gün daha detaylı çalıştıklarını ve yeni yollar aradıklarını dile getiren Taco Bell’in Baş Marka Sorumlusu Sean Tresvant,

“Düğünler Metaverse’te de gerçekleşecek. Aşk çağında, Taco Bell’in Metaverse düğünü, bir çiftin modern aşkın bir sonraki evrimi olacaktır. Metaverse çiftlere bu mutlu yolculuklarda yer almasına izin verecektir’ dedi.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
singapur’dan kripto yatırımcılara yeni kısıtlama!

Singapur’dan Kripto Yatırımcılarına Yeni Kısıtlama!

Sonraki Haber
popüler analist solana ve ethereum i̇çin boğa bekliyor!

Bu Altcoin Boğa Sinyalleri Veriyor! Yükselme Potansiyeli Olan Coin Hangisi?

İlgili Haberler