Mastercard NFT Hizmeti İçin Yeni Ortaklıklarını Duyurdu!

Gülcan Uyanıker
mastercard nft hizmeti i̇çin yeni ortaklıklarını duyurdu!
Bitlo

Ödeme devi Mastercard, karttan karta NFT işlemlerini etkinleştirmek için Immutable X, The Sandbox, Nifty Gateway gibi önde gelen NFT girişimleriyle ortaklık kurduğunu açıkladı.

Mastercard, yakın tarihli bir blog gönderisinde NFT alanına genişleme planları olduğunu duyurdu. Buna göre şirket, NFT işlemlerini etkinleştirmek için Immutable X, Candy Digital, The Sandbox, Mintable, Spring, Nifty Gateway ve MoonPay ile ortaklık kurduğunu söyledi. Söz konusu yazıda şu ifadelere yer verildi:

İster bu şirketlerin pazarlarından birinde olsun, isterse kripto hizmetlerini kullanarak olsun, insanların Mastercard’ı kullanarak NFT satın alabilmeleri için bu şirketlerle birlikte çalışıyoruz. Dünya çapındaki 2,9 milyar Mastercard, bu değişiklikle NFT ekosistemi üzerinde büyük bir etki yaratabilir.

Blog yazısında Dhamodharan, 40 ülkeden 35.000’den fazla kişiyle yapılan yakın tarihli bir Mastercard anket sonucuna göre, katılımcıların %45’inin bir NFT satın aldığını, almayı değerlendirdiğini ve yaklaşık yarısının da ödeme yöntemlerinde daha fazla esneklik beklediğini söyledi ve şu sözleri ekledi:

Genel olarak, bu entegrasyonlar kriptoyu daha erişilebilir kılarken, NFT ekosisteminin büyümesine, yenilik yapmasına ve bu alana ilgi duyan daha fazla insanın katılmasının devam etmesine yardımcı olmak için tasarlandı

Total
2
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
cardano kurucusundan ayı piyasası yorumu: kripto kışı rahat geçiyor!

Cardano Kurucusundan Ayı Piyasası Yorumu: Kripto Kışı Rahat Geçiyor!

Sonraki Haber
bitcoin abd dolarının yerini alacak mı? brian armstrong açıkladı!

Bitcoin ABD Dolarının Yerini Alacak mı? Brian Armstrong Açıkladı!

İlgili Haberler