Market Verilerine Göre Günün Öne Çıkan 2 Altcoini!

Mert Özsaban
market verilerine göre günün öne çıkan 2 altcoini! bu dört altcoin durgun seyre ragmen firladi1
Bitlo

Kripto para market verilerine göre günün öne çıkan Altcoin’leri QUACK ve DPR güncel fiyat grafikleri ne durumda, QUACK kaç doları hedefliyor, DPR ne kadar olacak sorularına birlikte cevap verelim.

RichQUACK.com (QUACK) Kaç Dolar Olacak?

QUACK fiyat grafiğini incelediğimizde düşen direnç trendini aştığını görüyoruz. Daha önceki dönemde trendi kıran ancak başarısız olan QUACK bu sefer başarılı olacak mı ilerleyen günlerde göreceğiz. QUACK yol haritasını belirleyecek yönelim kırmızı kesikli şekilde yer alan yatay destek seciyesini muhtemel ziyareti sonrası yapacağı hareket ile belli olacak. Bu destek altı kırılım fiyatı kırmızı renkli desteğe götürecekken yukarı yönlü dönüş sarı direnç bölgelerini hedef olarak belirletecektir.

quack-richquack-analiz

 

Deeper Network (DPR) Hedef Kaç Dolar?

Düşen direnç trendini kıran DPR, retest tablosu çiziyor. Başarı bir retest olup olmadığını ilerleyen günlerdeki hareketleri ile göreceğimiz DPR, bulunduğu konum ve yataydaki kırmızı destek trendi arasındaki bölgeden geri dönüş sağlaması durumunda başarılı sonuçlanacaktır. Ancak destek altı sarkma başarısız bir retest ve düşüş eğilimli bir fiyat tablosu oluşturacaktır.

dpr-deepernetwork-analiz

 

Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgiler yalnızca bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır ve yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır. Bu içerikte yer alan bilgiler herhangi bir kripto varlık için alım veya satım tavsiyesi içermez. Burada yer alan yorum ve öneriler yalnızca içeriği hazırlayanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Finansal piyasalarda işlem yapmak risk içerdiğinden sadece burada yer alan bilgilere göre yatırım yapılması risk ve getiri beklentilerinize uygun sonuçlar vermeyebilir. Alış ve satış işlemlerinizi kendi kararlarınız doğrultusunda yapmalısınız, doğacak sonuçlardan Paranfil sorumlu değildir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
shiba inu yakımı bu uygulamayla kolaylaşacak "alexa skill" shiba inu yakimi bu uygulamayla kolaylasacak alexa skill

Shiba Inu Yakımı Bu Uygulamayla Kolaylaşacak “Alexa Skill”

Sonraki Haber
i̇lk nft oyunu epic games’de listelendi adsiz tasarim 2022 09 15t224922.277

İlk NFT Oyunu Epic Games’de Listelendi

İlgili Haberler