Kripto Para Piyasasında Kazancınızı Arttıracak Veri Siteleri

Mert Özsaban
kripto para piyasasında kazancınızı arttıracak veri siteleri bitcoin trader
Bitlo

Fırsatlar dünyası kripto para piyasasında çeşitli verileri değerlendirerek kazancınızı arttırabileceğinizi ve yatırımlarınızı güçlendirebileceğinizi biliyor musunuz? Kripto para marketinde kendi başınıza ulaşmanızın zor ve iş yükünün çok fazla olduğu veri yığınlarının düzenli çıktısını sağlayan ve anlaşılabilir olmasını sağlayan onlarca website arasından en popüler 2 websiteyi sizler için derledik.

kripto paralar

Messari.io

Kripto para kullanıcılarının piyasaki verileri takip etmesini sağlayan, geniş çaplı bir veri akış sitesidir. Birçok kripto para yatırımcısı tarafında kripto dünyasının The Economist veya Bloomberg’i olarak tanımlanır. Kripto para birimlerinin ticaret verilerini, transfer trafiklerini, on-chain verilerini ve birçok birçok bilgiyi derleyerek sunan Messari.io ile verileri analiz ederek kripto para piyasasının hangi yönde ilerlediği konusunda bilgi edinebilirsiniz.

Lunar Crush

Lunar Crush, kripto varlıkları tüm projelerini ve coinlerin sosyal medya hacim ve trendlerini takip edebileceğiniz popüler bir kripto veri sitesidir. Sosyal medya kripto para piyasasında en önemli etkenlerin başında geliyorken buna örnek olarak Elon Musk ve Dogecoin ilişkisinini verebiliriz. Geçtiğimiz dönemlerde Elon Musk ve Twitter takipçileri Dogecoin akımı yaratarak çok büyük hacimler oluşturmuştu.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
revolut’un veri i̇hlali, 50.000 kullanıcıyı etkiledi! revolutun veri ihlali 50.000 kullanici etkiledi

Revolut’un Veri İhlali, 50.000 Kullanıcıyı Etkiledi!

Sonraki Haber
ripple, xrp davasında yardım teklifine i̇tiraz etti ripple xrp davasinda yardim teklifine itiraz etti

Ripple, XRP Davasında Yardım Teklifine İtiraz Etti

İlgili Haberler