Kripto Para Marketinde Günün Öne Çıkan 3 Altcoin’i!

Mert Özsaban
kripto para marketinde günün öne çıkan 3 altcoin'i! altcoin sherpa eth shib tahmini yapti ralli yakin1
Bitlo

Hareketli günler geçiren kripto para piyasasında marketin öne çıkan Altcoinlerini beraber inceleyelim.

HEX Token Kaç Dolar Olacak?

Günün öne çıkan Tokenlerindedn HEX için 30 dakikalık zaman diliminde fiyat grafiği incelendiğinde düşen bir trend kanalı içerisinde yolculuk ettiğini görebiliyoruz. Destek trendi bölgesinden tepki alan HEX, gözünü yukarıya çevirmişken hedef bölgesi ile arasında bazı engeller olduğunu söylemek mümkün.

Yukarı yönde olası direnç kırılımı ile birlikte 0,041 Dolar  ve 0,044 Dolar seviyelerini hedefleyecek olan HEX, öncelikle direnç bölgesine ulaşana dek karşısına çıkacak ara dirençlerden kurtulmalı.

kripto para marketinde günün öne çıkan 3 altcoin'i!

ERG Token Yükselecek Mi?

Yatay trend kanalları içerisine kadar düşen ERG, yukarı yönlü sekmiş durumda. 3 Dolar desteğinden red yiyen ERG, 3,38 Dolar direncini hedefliyor. Zorlu bir bölge olan 3,38 Dolar seviyesini aşması durumunda sıra 3,70 Dolar bölgesinde.

kripto para marketinde günün öne çıkan 3 altcoin'i! erg

PROS Token Direnç Trendini Kırdı!

Düşen direnç trendini kıran PROS, destek seviyesinden retest onayı almış durumda. Direnç seviyesini aşan PROS, kırmızı renkli destek seviyesinden tepki almış durumda. Kripto para market değerlerinin sakinleyeceği bir piyasada PROS için ilk hedef 1,55 Dolar seviyesi olacaktır, ana hedef ise 2,15 Dolar seviyesi olarak karşımıza çıkıyor.

kripto para marketinde günün öne çıkan 3 altcoin'i! pros

 

 

Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgiler yalnızca bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır ve yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır. Bu içerikte yer alan bilgiler herhangi bir kripto varlık için alım veya satım tavsiyesi içermez. Burada yer alan yorum ve öneriler yalnızca içeriği hazırlayanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Finansal piyasalarda işlem yapmak risk içerdiğinden sadece burada yer alan bilgilere göre yatırım yapılması risk ve getiri beklentilerinize uygun sonuçlar vermeyebilir. Alış ve satış işlemlerinizi kendi kararlarınız doğrultusunda yapmalısınız, doğacak sonuçlardan Paranfil sorumlu değildir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
dolar ve euro'da son durum! fed kararı piyasaları nasıl etkiler? dolar ve euroda son durum fed karari piyasalari nasil etkiler

Dolar ve Euro’da Son Durum! FED Kararı Piyasaları Nasıl Etkiler?

Sonraki Haber

“Dünyada Bir İlk”, Bitcoin ile Araba Satışı Gerçekleşti

İlgili Haberler