İslam Memiş: Kripto Paralarda Haziran ve Temmuz Aylarında Boğa Sezonu Bekliyorum!

Gözde Kılıç
i̇slam memiş: kripto paralarda haziran ve temmuz aylarında boğa sezonu bekliyorum! gözde i̇slam memiş 14
Bitlo

Paranfil Youtube Kanalında her hafta Finans Analisti İslam Memiş ile düzenlediğimiz “İslam Memiş ile Piyasa Analizi” adlı programımızda bu hafta ‘’Altın, Dolar, Euro, Sterlin, Arsa Fiyatları’’ üzerine konuştuk.

”Bu süreç Haziran ve Temmuz ayındaki boğa rallisinin habercisi! ”

‘’Haziran ayındaki Fed toplantısında 50 baz puanlık değil ,25 baz puanlık artış olacağını düşünüyorum. Altın, gümüş ve kripto paralar tarafında hızlı yükselişler görebiliriz!”

”Haziran ayında emtialarda ve kripto paralarda boğa sezonu yaşanacağını çok güçlü görüyorum. Kripto paralarda yaşanan sert düşüşler yaz aylarında yerini sert yükselişlere bırakabilir.”

”Şu an kripto paralarda silkeleme operasyonu yapılıyor. Yaz aylarında kripto paralarda yükseliş bekliyorum. Bu öngörüm devam ediyor. Kripto paralarla emtialar beraber bir şekilde geriledi. ”

”Düşüşlerin kalıcı olmayacağını düşünüyorum. Kontrollü bir şekilde baskılanan sistem, insanların sermayesini elinden alan sistem Haziran ve Temmuz ayında o getiriyi verecek. Dolar endeksinin Haziran ve Temmuz ayında gerileyeceğini düşünüyorum. ‘’

Finans analisti İslam Memiş, Gram Altında Temmuz ayında 1200 lira seviyesini, yıl sonuna kadar da 1450 lira seviyesini öngörüyorum” dedi.

‘’Resesyonun olduğu süreçlerde güvenli limana olan talebin daha çok artacağını tahmin ediyorum!

”Ons altında yaşanan bu baskılanmalar orta ve uzun vade için yatırımcısına fırsat sunuyor. Yıl içinde 2 bin 150 dolar olması yönünde öngörüm var.”

”Gram altın fiyatında da yükseliş öngörüm devam ediyor. Temmuz ayında 1200 lira seviyesi, yıl sonuna kadar da 1450 lira seviyesi öngörümde de değişiklik yok. Bunu da hem ons altın hem de dolar/TL kurunda yaşanabilecek gelişmelere bağlıyorum. Yine temmuz aylarında döviz kurlarında yukarı yönlü ataklar gelebilir. Gram altının orta ve uzun vadede yatırımcısına kazandıracağını ve her geri çekilmenin bir fırsat olacağını düşünüyorum.’’

Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
lkb & parterns’dan terra ceo'su do kwon’a dava dokwon

LKB & Parterns’dan Terra CEO’su Do Kwon’a Dava

Sonraki Haber
mustafa kemal atatürk’ün kişisel eşyaları decentraland’da sergilenecek re

Mustafa Kemal Atatürk’ün Kişisel Eşyaları Decentraland’da Sergilenecek

İlgili Haberler