Haftanın En Çok Kazandıran Altcoinleri! CHZ, XRP, APE

Mert Özsaban
haftanın en çok kazandıran altcoinleri! chz, xrp, ape bitcoin ve altcoinler güne nasil basladi 13 eylül 20221
Bitlo

Kripto para market verilerine göre geride bıraktığımız son 7 günün en çok kazandıran Altcoinlerini birlikte inceleyelim. CHZ güncel fiyat grafiği ne durumda, CHZ yükselmeye devam edecek mi, Ripple XRP güncel fiyat grafiği ne durumda, XRP kaç dolar olacak, Ape Coin güncel fiyat grafiği ne durumda, APE yükselecek mi sorularına bu yazımızda cevap bulalım.

Chiliz (CHZ): +20%

Son 1 haftada %20’ye yakın değerlenen Chiliz (CHZ), yatay ağırlıklı bir kanal içerisinde fiyatlanıyor. Kanalın direnç trendinden red yiyerek aşağı yönlü hareketlenen CHZ ara destek görevi gören sarı renkli 0,22 Dolar trendini test etmiş durumda. Bu test sonrası yeniden direnç bölgesini hedefleyecek olan CHZ sarı destek trendini kaybettiği durumda 0,19 Dolar seviyesine gerileyecektir.

chz

Ripple (XRP): +20%

Yükselen trend kanalından faydalanan XRP, kanalın destek trendini ziyaret etmiş ve bu seviyeden yukarı yönlü tepki almış durumda. Ripple yükselen kanalının destek trendini kaybetmesi durumunda derin satışlar gerçekleşecektir. XRP için olası destek kırılımında hedef bölgeler 0,37 Dolar ve 0,35 Dolar seviyeleri olacaktır.

xrp

APE Coin (APE): +16%

NFT sektörünü bambaşka bir noktaya taşıyan APE topluluğu fayda tokeni APE Coin yükselen trend kanalında hareketleri devam ediyor. Yükselen kanal direnç trendinden red yiyen APE için sırada destek trendine teğet düşen 5,60 Dolar bölgesi var.

Yatay destek bölgesi olan 5,84 Dolar değerinde takılmalar yaşayan APE için bu bölge hareket yavaşlatıcı görevinde.

ape

Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgiler yalnızca bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır ve yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır. Bu içerikte yer alan bilgiler herhangi bir kripto varlık için alım veya satım tavsiyesi içermez. Burada yer alan yorum ve öneriler yalnızca içeriği hazırlayanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Finansal piyasalarda işlem yapmak risk içerdiğinden sadece burada yer alan bilgilere göre yatırım yapılması risk ve getiri beklentilerinize uygun sonuçlar vermeyebilir. Alış ve satış işlemlerinizi kendi kararlarınız doğrultusunda yapmalısınız, doğacak sonuçlardan Paranfil sorumlu değildir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
imf, koordineli küresel kripto düzenlemesi i̇çin çağrıda bulundu! imf koordineli kuresel kripto duzenlemesi icin cagrida bulundu

IMF, Koordineli Küresel Kripto Düzenlemesi İçin Çağrıda Bulundu!

Sonraki Haber
mike novogratz:

Mike Novogratz: “Bitcoin Yalnızca Bu Şartla Kazandırır!”

İlgili Haberler