Günün En Popüler Altcoin’i Hangisi?

Mert Özsaban
günün en popüler altcoin'i hangisi? bitcoin ve altcoinler güne yükselisle basladi son durum
Bitlo

Kripto para market verilerine göre günün en popüler Altcoin’i Ravencoin güncel fiyat grafiği kaç dolar, RVN yükselmeye devam edecek mi, Raven kaç dolar sorularına bu yazımızda birlikte cevap bulalım.

30 Dakikalık Ravencoin grafiğini incelediğimizde, RVN’nin yükselen bir trend kanalı içerisinde olduğunu gözlemliyoruz. Yükselen kanalın destek trendinden red yiyen Ravencoin için ilk hedef 0,08 Dolar direnç bölgesi. Direnç trendinin kırıldığı senaryoda ise Raven için yukarı yönlü engel kalmayacaktır.

Negatif tarafta hacim sağlayamazsa yeniden destek trendini ziyaret edecektir. Destekte tutunamaması durumunda olası kırılım tipik yükselen kanal kırılımı formasyonuyla sonuçlanacaktır. Aşağı yönde destek bölgeleri 0,057 Dolar, 0,050 Dolar ve 0,043 Dolar seviyeleri. Ravencoin için en güvenli dönüş noktası 0,050 Dolar desteği olacaktır.

rvn-coin-ravencoin

Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgiler yalnızca bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır ve yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır. Bu içerikte yer alan bilgiler herhangi bir kripto varlık için alım veya satım tavsiyesi içermez. Burada yer alan yorum ve öneriler yalnızca içeriği hazırlayanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Finansal piyasalarda işlem yapmak risk içerdiğinden sadece burada yer alan bilgilere göre yatırım yapılması risk ve getiri beklentilerinize uygun sonuçlar vermeyebilir. Alış ve satış işlemlerinizi kendi kararlarınız doğrultusunda yapmalısınız, doğacak sonuçlardan Paranfil sorumlu değildir.

 

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
ethereum merge, kurumsal katılım i̇çin yeni bir dönem başlatabilir! ethereum merge kurumsal katilim icin yeni bir dönem baslatabilir

Ethereum Merge, Kurumsal Katılım İçin Yeni Bir Dönem Başlatabilir!

Sonraki Haber
sec'den chicago crypto capital'e dava şoku! seden chicago crypto capitale dava soku

SEC’den Chicago Crypto Capital’e Dava Şoku!

İlgili Haberler