FIFA’nın NFT Platformunda Bu Altcoin Yer Alacak!

İpek Kulaksız
fifa'nın nft platformunda bu altcoin yer alacak! fifanin nft platformunda bu altcoin yer alacak1
Bitlo

FIFA, NFT tabanlı klasik bir klip koleksiyonu yayınlayacağını duyurdu. Algorand’da NFT platformu başlatılıyor.

Futbol dünyasının yönetim organı FIFA, yeni gelişmeler ile gündeme geldi. Futbol teması üzerine kurulacak bir dijital koleksiyona özel, bu ay çıkacak bir NFT platformu başlatacağını aktardı. Söz konusu bu koleksiyonda futbol anları ve sanat görüntüleri yer alacak. Özel futbol anlarını içeren klipler, Algorand zincirine bağlı olarak ve 2022 Katar Dünya Kupası öncesinde yayınlanacak. Uygun fiyatlı ve kapsayıcı NFT’leri içerecek olan FIFA+ platformu bu ayın sonunda sunulacak. FIFA+Collect, Ethereum ve Solana’ya alternatif olarak gösterilen Algorand blok zincirinde çalışacak.

fifa'nın nft platformunda bu altcoin yer alacak! fifanin nft platformunda bu altcoin yer alacak

Algorand CEO’su W.Sean Ford, “FIFA ile yaptığımız ortaklıkla, Web3 ekosisteminin spor dünyasına taşınması için önemli bir adım attık.” dedi. FIFA’nın Baş İşletme Sorumlusu Romy Gai ise şunları aktardı;

“Tıpkı spor hatıraları ve çıkartmalar gibi, bu da dünyanın dört bir yanındaki taraftarların en sevdikleri oyuncularla, anlarla ve daha fazlasıyla yeni platformlarda etkileşim kurmaları için erişilebilir bir fırsat.”

FIFA+Collect lansmanında hangi NFT koleksiyonlarının yer alacağına dair bilgi verilmedi. Ancak Dünya Kupası devam ederken ne tür NFT’lerin yayınlanacağına dair fragman çok yakında yayınlanacak.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
dr. kıyamet:

Dr. Kıyamet: “Tarihe Yazılacak Bir Çöküş Çok Yakın!”

Sonraki Haber
ethereum'da son durum! 2000 dolar olacak mı? ethereum

Ethereum’da Son Durum! 2000 Dolar Olacak Mı?

İlgili Haberler