Ethereum Kısa Vadeli Destek ve Direnç Seviyeleri

Utku Tez
ethereum-teknik-analiz
Bitlo

Ethereum geçtiğimiz günlerde 2160 dolar seviyesine kadar geri çekilmişti. Bu bölgelerde destek bulabilen Ethereum, 2700 dolar seviyesine doğru bir tepki yükselişi yaşadı. Biz bu içeriği hazırlarken Ethereum 2620 dolar seviyesinden işlem görmekte.

Paranfil Araştırma Telegram Grubumuza Hemen Katılın!

Önemli Destek ve Direnç Seviyeleri

ethereum kısa vadeli destek ve direnç seviyeleri screenshot 1 1
4 saatlik ethereum grafiği

Ethereum için kısa vadeli en önemli destek seviyelerimiz 2360 ve 2150 dolar olarak karşımıza çıkıyor. Bu destek seviyeleri tamamen kısa vadeli desteklerdir. Bu seviyelerin altında Ethereum, 1950 dolar ve ardından 1715 dolar seviyelerini test edebilir.

Ethereum’un kısa vadeli direnç seviyeleri ise 2660, 2800 ve 3000 dolar seviyeleri olarak karşımıza çıkıyor. Bu seviyelerin kırılması halinde fiyat momentum kazanabilir ve yükseliş hızlanabilir.

ethereum
ethereum günlük grafik alt i̇ndikatörler

Ethereum günlük grafiğinde birçok alt indikatör dipten dönüş sinyalleri veriyor. WaveTrend dipten bir alım sinyali, RSI 36’li seviyelerde yönünü yukarı dikmiş halde ve MACD ise dip seviyelerden al sinyali üretiyor. Ayrıca MACD histogramları da yeşile dönmüş halde.

Yasal Uyarı

Bu içerikte yer alan bilgiler yalnızca bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır ve yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır. Bu içerikte yer alan bilgiler herhangi bir kripto varlık için alım veya satım tavsiyesi içermez. Burada yer alan yorum ve öneriler yalnızca içeriği hazırlayanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Finansal piyasalarda işlem yapmak risk içerdiğinden sadece burada yer alan bilgilere göre yatırım yapılması risk ve getiri beklentilerinize uygun sonuçlar vermeyebilir. Alış ve satış işlemlerinizi kendi kararlarınız doğrultusunda yapmalısınız, doğacak sonuçlardan Paranfil sorumlu değildir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
meta, bitcoin ve kripto hizmetlerini ticari marka haline getirmek i̇çin brezilya'ya gidiyor meta 1

Meta, Bitcoin ve Kripto Hizmetlerini Ticari Marka Haline Getirmek İçin Brezilya’ya Gidiyor

Sonraki Haber
kuantuma dirençli özel bir mesajlaşma uygulaması geliştirildi david chaum

Kuantuma Dirençli Özel Bir Mesajlaşma Uygulaması Geliştirildi

İlgili Haberler