Ethereum İçin Kritik Anlar! Bellatrix Güncellemesi Dakikalar Sonra Gerçekleşecek

İpek Kulaksız
ethereum i̇çin kritik anlar! bellatrix güncellemesi dakikalar sonra gerçekleşecek ethereum icin kritik anlar bellatrix güncellemesi dakikalar sonra gerceklesecek1
Bitlo

Aylardır beklenen Ethereum Merge güncellemesinin entegrasyon adımı olacak Bellatrix güncellemesi bugün gerçekleşecek.

15 Eylül günü gerçekleşmesi beklenen Ethereum Merge güncellemesi için bugün önemli bir aşama gerçekleştirilecek. Merge için entegrasyon adımı olarak nitelendirilen Bellatrix güncellemesi saatler sonra yapılacak. Söz konusu güncelleme Ethereum zincirine İş Kanıtından (PoW) Hisse Kanıtına (PoS) geçiş aşamasını “öğretecek” detayları kapsayacak. Bellatrix güncellemesiyle, hem ağ hem de ağ doğrulayıcılarının yakın zamanda gerçekleşecek olan Merge güncellemesi için hazır hale gelmesi bekleniyor.

ethereum i̇çin kritik anlar! bellatrix güncellemesi dakikalar sonra gerçekleşecek ethereum icin kritik anlar bellatrix güncellemesi dakikalar sonra gerceklesecek

Ethereum ağının güncellemeye sağlıklı bir şekilde hazırlanması için doğrulayıcıların ağ bloklarına onay vermesi oldukça önemli bir detaydır. Elde edilen bilgilere göre Ethereum ağ doğrulayıcılarının %27’lik bir kısmı henüz Merge için hazır değil. Bu durum Vitalik Buterin’in de dikkatinden kaçmamış olacak ki bugün paylaştığı bir gönderisinde “Güncellemeyi yaptığınızdan emin olun, bu önemli!” şeklinde bir uyarıda bulundu.

Bellatrix güncellemesinin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi halinde Ethereum Merge için son adıma geçilmiş olacak. Güncellemeye dakikalar kalan. Ethereum yükseliş yönünde hareket ediyor ve şu anda 1,671 dolardan işlem görüyor.

 

 

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
cardano'nun fiyatı yükseliyor? i̇şte nedeni! cardanonun fiyati neden yükseliyor iste nedeni1

Cardano’nun Fiyatı Yükseliyor? İşte Nedeni!

Sonraki Haber
altcoin

Bu Altcoin’de Hedefe Ulaştık! Yeni Hedef Neresi?

İlgili Haberler