Ethereum Grafiğinde Düşüş Trendi Kırıldı mı?

Avatar
ethereum grafiğinde düşüş trendi kırıldı mı? ethereum 1 1
Bitlo

Ethereum grafiğinde uzun süredir devam eden düşüş trendi kanal içerisindeki hareketliliklerin devam etmesine neden oldu. Dün gerçekleşen yaklaşık yüzde dokuzluk yükseliş sonrası, direnç çizgisinin üzerine doğru bir hareketlilik gerçekleşti fakat yükselişin sınırlı kalması ile birlikte tekrardan bu seviyeye doğru bir geri dönüş gerçekleşti.

ethereum grafiğinde düşüş trendi kırıldı mı? ethereum

Ethereum tarafında kalıcı yükselişlerin devam edebilmesi için trendin yukarı yönlü kırılımı ve bu seviye üzerinde günlük kapanışların devam etmesi önemli olabilir. Yukarı yönlü hareketliliğin devam etmesi durumunda 3.228 dolar direnç seviyesine doğru hareketlilik gerçekleşebilir. Bu seviyenin de yukarı yönlü kırılması ve Bitcoin tarafındaki yükseliş hareketinin de Ethereum’u desteklemesi durumunda 200 günlük hareketli ortalama seviyesine doğru yükseliş olabilir. 

3.228 dolar seviyesinin direnç olarak görev yapması ve bu seviyeden bir geri dönüş olması durumunda ise 50 günlük hareketli ortalama seviyesine doğru geri çekilmeler gözlemlenebilir. RSI’daki yükseliş trendi devam etmekte olup, RSI üzerindeki destek çizgisinin aşağı yönlü kırılması, fiyatlarda bir geri çekilmenin gerçekleşmesine neden olabilir. 

Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgiler yalnızca bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır ve yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır. Bu içerikte yer alan bilgiler herhangi bir kripto varlık için alım veya satım tavsiyesi içermez. Burada yer alan yorum ve öneriler yalnızca içeriği hazırlayanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Finansal piyasalarda işlem yapmak risk içerdiğinden sadece burada yer alan bilgilere göre yatırım yapılması risk ve getiri beklentilerinize uygun sonuçlar vermeyebilir. Alış ve satış işlemlerinizi kendi kararlarınız doğrultusunda yapmalısınız, doğacak sonuçlardan Paranfil sorumlu değildir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
josh gottheimer, stablecoin düzenlemesini tanıttı!

Josh Gottheimer, Stablecoin Düzenlemesini Tanıttı!

Sonraki Haber
popüler kripto borsası, shiba inu listelemesini duyurdu, tarihler belirlendi

Popüler Kripto Borsası, Shiba Inu Listelemesini Duyurdu, Tarihler Belirlendi

İlgili Haberler