Elwood Technologies ile Bloomberg Entegrasyonu

Cem Yilmaz
elwood technologies ile bloomberg entegrasyonu wlq
Bitlo

Milyarder Alan Howard’ın sahibi olduğu kripto odaklı teknoloji firması Elwood Technologies, Bloomberg ile stratejik bir iş birliği duyurdu.

Entegrasyon kim içindir diye bakacak olursak; 15.000 müşteri aracılığıyla yaklaşık 17 trilyon dolarlık varlığı yöneten Bloomberg Asset and Management Investment Manager’ı (AIM) kullanan kurumsal müşteriler içindir. Konuyla ilgili yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

“Entegrasyon, Elwood’un kurumsal kripto alım satım yeteneklerini Bloomberg’in veri, analitik ve iş akışı araçlarıyla birleştirerek, AIM platformundaki finans kurumlarının ve yatırım yöneticilerinin portföyleriyle kripto yatırımları yapmalarını ve yönetmelerini sağlayacak.”

Bloomberg’in üst düzey yöneticilerinden Ian Peckett şunları söyledi:

“Bloomberg AIM müşterilerine Elwood’un pazar lideri kripto para ticaret platformuna entegre erişim sunabilmekten mutluluk duyuyoruz. Müşterilerimize tüm yatırım portföylerini entegre bir şekilde yönetmek için gereken en son yetenekleri sağlamak her zaman ana hedefimiz olmuştur ve bu giderek artan bir şekilde kripto para birimleri gibi alternatif varlık sınıflarını da içermektedir.”

İş birliğinin sonucunda 2022’nin ikinci çeyreğinde kullanıma başlanılması planlanıyor.

Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
vitalik buterin'den tepki vitalik

Vitalik Buterin’den Tepki

Sonraki Haber
tinder avcısı ile tanınan simon leviev: servetimin kaynağı bitcoin

Tinder Avcısı ile Tanınan Simon Leviev: Servetimin Kaynağı Bitcoin

İlgili Haberler