Dogecoin ve Shiba Fiyat Tahminleri, Dogecoin Fiyat Yorumu

Mert Özsaban
doge-shib-analiz-bitlo
Bitlo

Kripto para piyasasında adını sıkça duyduğumuz en popüler iki köpek tokeni Dogecoin ve Shiba Inu için grafik verileri bizlere neler söylüyor birlikte inceleyelim.

Dogecoin Ne Kadar? Gelecekte Bizi Ne Bekliyor?

Dogecoin, iki sıralı yatay bir trendin içerisinde hareketlerine devam ediyor. 0,07 Dolar üst direncinden tekrardan red yemiş durumda. Bu süreçte muhtemel hedef 0,06 Dolar ara tredi. 0,06 Dolar seviyesinden aşağı kırılım yaşanması durumunda kritik olan 0,048 Dolar seviyesini ziyaret edebilir. Ancak 0,048 Dolar desteğine yapacağı ziyaret oldukça kritik nokta, bu desteğin altına sarkması çok derin kırmızı mumlar oluşturabilir.
doge-3-ağustos

Dogecoin’in 0,073 Dolar direncini kırarak önünü açması durumunda 10 Cent seviyeleri Dogecoin için ilk hedef haline gelebilir.

Shiba Inu Fiyat Analizi, Shiba Kaç Dolar Olacak?

En popüler ikinci köpek token projesi olan Shiba Inu, daralan bir grafik içerisinde. 0,000012 Dolar seviyesindeki yatay direnç ve 0,000011 Dolar seviyesine kadar uzanan yükselen destek arasında daralan iniş çıkışlar gerçekleştiriyor.

shib-3-ağustos

Muhtemel olarak 0,000012 Dolar direncinden geri tepme yaşayabilecek Shiba, bu direnci 0,0000115 Dolar bölgesinden tepki vererek yeniden test edebilir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
ethereum name service kayıtları 1.8 milyonun üzerine çıktı! 14

Ethereum Name Service Kayıtları 1.8 Milyonun Üzerine Çıktı!

Sonraki Haber
pos'a geçişin ardından ethereum'da yaşanacak olası durumlar 16 2

PoS’a Geçişin Ardından Ethereum’da Yaşanacak Olası Durumlar

İlgili Haberler