Dan Morehead: “Bitcoin En Düşük Seviyesine Ulaştı!”

Özlem Özbek
dan morehead:
Bitlo

Kripto para sektörüyle uzun zamandır ilgilenen ve 9 yılı aşkındır yatırım yapmasıyla bilinen Pantera Capital’in kurucusu ve CEO’su Dan Morehead, Bitcoin’de (BTC) en düşük seviyelere gelindiğini belirtti.

“Geçiş sarsıntılı olabilir”

CEO Morehead, Bloomberg ile yaptığı konuşmada:

“Bu işi 10 yıldır yapıyoruz ve bugüne kadar üç büyük ayı piyasası döngüsünden geçtik. Bunlar ortalama 220 gün sürdü. Son zamanlarda yaşadığımız da böyle bir şey. Açıkçası, haziran ayında görebileceğimiz en düşük seviyelere ulaştığımızı, ardından da bir sonraki boğa piyasasına geçtiğimizi düşünüyorum. Unutulmamalı ki bu geçiş sarsıntılı olabilir ve yükselişlerin başlaması biraz zaman alabilir” şeklinde yorum yaptı.

dan morehead:

Yatırımcılar Bitcoin’e geçmişti

CEO Morehead, haziran sonunda yaptığı açıklamalarda, kripto piyasalarındaki yaşanan düşüşlerden dolayı mayıs ayında pek çok yatırımcının altcoin’leri terk ederek Bitcoin’e geçtiklerini belirtmişti.

Pantera CEO’su,

“Mayıs ayı sonunda, riski azaltmak adına Bitcoin’e geçiş yaptık. Ancak ne zaman, dibin bulunduğuna emin oluruz, o zaman daha fazla risk içeren ve daha fazla ödül veren altcoin’lere geri döneriz” şeklinde konuştu.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
analistler, büyük btc kapitülasyonunun yakın olduğunu söylüyor! analistler buyuk btc kapitulasyonunun yakin oldugunu soyluyor

Analistler, Büyük BTC Kapitülasyonunun Yakın Olduğunu Söylüyor!

Sonraki Haber
voyager digital, varlıklarını satışa çıkartacak mı? adsiz tasarim 2022 09 07t230945.222

Voyager Digital, Varlıklarını Satışa Çıkartacak mı?

İlgili Haberler