CoinShares’in Bitcoin Tahmini! Bitcoin Yükselecek mi?

Cem Yilmaz
coinshares’in bitcoin tahmini! bitcoin yükselecek mi? adsiz tasarim 57
Bitlo

CoinShares, dünyada enflasyon ile ilgili yaşanan durgunlukla birlikte Bitcoin’in yükselebileceğine inanıyor.

CoinShares, ekonomik faktörler ve hükümetin para politikası nedeniyle ekonomik durgunluk ortaya çıktıkça Bitcoin’in diğer yatırım araçlarına kıyasla farklı bir düzlemde olabileceğini belirtiyor.

Fed’in yaz boyunca faiz oranlarını artırmaya devam edeceğini düşünürken, bundan sonra ekonomik büyüme konusunda daha yumuşak bir duruş sergileyeceklerine ve dolarda önemli bir zayıflığa yol açacağına inanıyoruz.

CoinShares, Fed enflasyonu durduramazsa doların gücünün zayıflayacağını ve ardından Bitcoin’in yükseleceğini tahmin ediyor. Ayrıca, kötüleşen ekonomik koşullarda hisse senetlerinin zarar göreceğine inanıyor

CoinShares ayrıca, önde gelen kripto paranın önümüzdeki dönemlerde yatırımcılarını ödüllendirebileceğine inanarak, Fed’in bu yıl dört kez faiz oranlarını yükseltmesine rağmen Bitcoin’in toparlanamadığı gerçeğini de vurguluyor.

Fed’in agresif politikası karşısında Bitcoin’in fiyat performansı zayıf kalsa da bu kısa ömürlü bir durum olabilir.

Ne yazık ki birçok bilinmezliğe rağmen ABD’nin ve dünyanın geri kalanının 2023’te ekonomik olarak gerileyeceğini düşünüyoruz. Belki gelecekte stagflasyon olacak. Likidite tuzağı merkez bankacılarını gerçekten ele geçirdiğinden, Bitcoin’in bu para politikası karmaşasında iyi bir sigorta poliçesi olduğuna inanıyoruz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
ido nedir?

IDO Nedir?

Sonraki Haber
abd’li yetkililer, kuzey koreli hackerlar hakkında bilgi verenleri 10 milyon dolara kadar ödüllendirecek! adsiz tasarim 58

ABD’li Yetkililer, Kuzey Koreli Hackerlar Hakkında Bilgi Verenleri 10 Milyon Dolara Kadar Ödüllendirecek!

İlgili Haberler