CoinGecko’nun Kurucu Ortağına Göre Ayı Piyasası Yeni Başlıyor!

Gülcan Uyanıker
coingecko'nun kurucu ortağına göre ayı piyasası daha yeni başlıyor!
Bitlo

CoinGecko COO’su Bobby Ong, kripto piyasasının Rusya Ukrayna arasındaki savaşın zararları ve getirdiği yüksek enflasyon ile birlikte makro odaklı bir ayı piyasasına girdiğini söylüyor.

Ong, Fed’in enflasyonu bastırmak için faiz oranlarını yükseltmekten başka seçeneği olmadığını ve bunun sonucunda hisse senetlerinin darbe aldığından söz ediyor.

Kurumların katılımıyla kripto endüstrisi, geleneksel finans ile oldukça ilişkilidir. Bu nedenle teknoloji hisseleri riskli varlıklar olarak görülmekte ve darbe almaktadır. Halka açık birçok teknoloji hissesi, son 6 ayda piyasa değerinin %75 düştüğünü gördü. Peki dibe yakın mıyız?

Ne yazık ki, Fed’in faiz oranlarını sıkılaştırma döngüsünün henüz başındayız. Yetkililerin enflasyonu kontrol altına almak için önümüzdeki birkaç çeyrekte faiz oranlarını artırmaya devam etmesi gerekecek ve bu da daha fazla soruna neden olacaktır. Ekibimize önümüzdeki 12-18 ayın zorlu geçmesini beklemeleri gerektiğini söyledik.

Ong’a göre CoinGecko uzun bir ayı piyasasına hazırlanıyor.

Zaten bir ayı piyasasındayız ve muhtemelen kısa sürmeyecek. Zor zamanlara hazırlanmamız, harcamalara dikkat etmemiz, geliri optimize etmeye odaklanmamız ve topluluğun istediğini inşa etmemiz gerekiyor. Şimdi kolları sıvamanın ve bir sonraki çağı inşa etmenin zamanı geldi.

Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
ölü kedi sıçraması nedir?

Ölü Kedi Sıçraması Nedir?

Sonraki Haber
rug pull nedir?

Rug Pull Nedir? Kripto Para Dolandırıcık Yöntemleri

İlgili Haberler