Bugün Nereye Gidelim Platformu Türkiye’nin Tatil Köylerini NFT Serisine Dönüştürdü

Cem Yilmaz
bugün nereye gidelim platformu türkiye'nin tatil köylerini nft serisine dönüştürdü fy
Bitlo

Türkiye’deki bir seyahat acentesi olan Bugün Nereye Gidelim platformu NFT sektöründe bir ilke imza attı.

Platform, Türkiye’nin önde gelen seyahat rotalarını, tatil köylerini NFT serisine dönüştürdü.

Star Wars’un karakterlerinden ve sahnelerinden esinlenen Bugün Nereye Gidelim platformu, Türkiye’nin tatil rotalarını bir NFT dizisine dönüştürdü.

Bugün Nereye Gidelim platformunun kurucusu İlker Kulaksız projenin detaylarını paylaşarak şöyle konuştu;

“Türkiye’nin tatil platformu olarak özlediğimiz tatil aktivitelerini yenilikçi bir konseptle NFT projemizle buluşturmayı hedefledik. Bu kapsamda bungalovlar, kiralık villalar, küçük ev tatil seçenekleri ve kiralık motoryatlar ile Star Wars serisinin öne çıkan karakterlerini ve sahnelerini birleştirerek etkileyici NFT kolajları ürettik. Bu kolajları OpenSea’de sergiliyoruz.”

bugün nereye gidelim platformu türkiye'nin tatil köylerini nft serisine dönüştürdü tt

Projeden bahseden Kulaksız, dijital teknolojileri önde tutan bir firma olduklarını belirterek, NFT gibi bir konseptin en doğru yol olduğunu düşündüklerini ifade etti.

Markalar için NFT’nin önemine değinen İlker Kulaksız şu açıklamalarda bulundu:

“Proje kapsamında sergilediğimiz eserleri inceleyenler, Gümüşlük’te bir gün batımına veya Droid’in de aralarında bulunduğu Star Wars karakterlerine eşlik eden galaksiler arası yolculuk eden bir motoryatla karşılaşabilirler. Han Solo havuz kenarında bir kokteyl yudumlarken veya Darth Vader ve Baby Yoda’nın bir koyda güneşlenmesi etkileyici mizansenler yaratır. Marmaris, Bozburun, Gümüşlük gibi her mevsim güzel olan tatil rotalarında bungalovlar ve motoryatlar ile galaksi görüntülerini ve Star Wars sahnelerini bir araya getiren hareketli ve sabit kolajlar OpenSea’de görülebilir. Önümüzdeki dönemde de koleksiyonumuzu diğer NFT’lerle genişletmeye, yeni NFT koleksiyonlarını duyurmaya ve son teknolojinin sunduğu yenilikçi araçlarla hizmetlerimizi tanıtmaya devam edeceğiz.”

Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
near protocol 350 milyon dolarlık yatırım aldı sss

Near Protocol 350 Milyon Dolarlık Yatırım Aldı

Sonraki Haber
avrupa komisyonu dijital euro ile i̇lgili sorunları konuşuyor avrupa komisyonu dijital euro ile ilgili sorunlari konusuyor

Avrupa Komisyonu Dijital Euro ile İlgili Sorunları Konuşuyor

İlgili Haberler