Bu 3 Altcoin Markette Öne Çıkıyor! Potansiyeli Yüksek Altcoinler Hangileri?

Mert Özsaban
altcoin
Bitlo

Çalkantılı günler geçiren kripto para piyasası marketinde günün öne çıkan 3 Altcoin’inin güncel fiyat grafiğiharketlerini bu yazımızda birlikte inceleyelim ve yorumlayalım.

Titan Coin Fiyat Tahmini ve Yorum

30 Dakikalık Titan Coin fiyat grafiğini incelediğimizde içeirisinde bulunduğu trend kanalının destek bölgesinden pozitif anlamda red yiyerek yüzünü direnç seviyesine çevirdiğini görüyoruz. Titan için Direnç bölgesi 1,10 Dolar seviyesine teğet gelirken bu trend seviyeleri arasında direkt olarak fiyat hareketleri gerçekleşmeyeceğinin bilincinde olmakta fayda var. Bu destek ve direnç bölgeleri arasında gel-git hareketleri ile yol alacaktır. Titan Coin için olası direnç kırılımı gerçekleştiği takdirde önün açık olduğunu ve fiyat hedefleri için çok fazla direnç bulunmadığını söyleyebiliriz.

titan-analiz

Badger Coin Yeniden Yükselecek Mi?

Badger Coin için fiyat grafiğini incelediğimizde yükselen trend kanalının direnç seviyesinden olumlu yönde onaylanmış bir red yediğini görebiliyoruz. Badger için yeni hedef bölge 4,40 Dolar seviyesi konumdayken olası direnç seviyesi kırılımı Badger fiyatını 4,50 Dolar seviyesine kadar taşıyacaktır. Badger Coin’de zorlu bölge 4,50 Dolar yatay direnç bölgesiyken bu seviye üzerinde mum kapanışları Badger için daha fazla yeşil mum demek olacaktır.

badger-analiz

Lisk Düşmeye Devam Edecek Mi?

Bir süredir düşüş eğilimde olan Lisk Coin’de tıpkı diğerlerinde olduğu gibi destek trendi ziyareti gerçekleşmiş ve yeniden yukarı yönlü fiyat onayı alınmış durumda. Lisk için sıradaki hedef 1,050 Dolar direnç bölgesiyken bu direnç trendinin saatlik bir mum ile aşılması Lisk fiyatını 1,250 Dolar seviyelerine kadar taşıyacak potansiyeli sağlayacaktır.

lisk-analiz

Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgiler yalnızca bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır ve yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır. Bu içerikte yer alan bilgiler herhangi bir kripto varlık için alım veya satım tavsiyesi içermez. Burada yer alan yorum ve öneriler yalnızca içeriği hazırlayanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Finansal piyasalarda işlem yapmak risk içerdiğinden sadece burada yer alan bilgilere göre yatırım yapılması risk ve getiri beklentilerinize uygun sonuçlar vermeyebilir. Alış ve satış işlemlerinizi kendi kararlarınız doğrultusunda yapmalısınız, doğacak sonuçlardan Paranfil sorumlu değildir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
dogecoin kurucusu billy markus’tan jackson palmer’e sert tepki!

Dogecoin Hedeflediğimiz Fiyata Ulaştı! Dogecoin Düşmeye Devam Edecek Mi?

Sonraki Haber
bitcoin 18 bin dolar seviyesinde! peki neden düşüyor? bitcoin 18 bin dolar seviyesinde peki neden dusuyor

Bitcoin 18 Bin Dolar Seviyesinde! Peki Neden Düşüyor?

İlgili Haberler