Bitlo Nedir?

Bitlo, Türkiye’de kripto para piyasasına uzun zamandır bulunan Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Ripple ve Bitcoin Cash gibi kripto para birimlerini TL üzerinden alım- satım yapılmasını olanak sağlayan, hızlı ve güvenilir bir kripto para değişim borsasıdır.

Cüzdan güvenliğini soğuk depolama yöntemiyle yapan Bitlo, hesap güvenliği için çift aşamalı; SMS ve Google Authenticator yöntemini kullanmaktadır.

Kolay arayüzü sayesinde kripto para işlemlerini kolay ve hızlı yapabileceğiniz Bitlo, sunduğu 7/24 müşteri desteği ile sorularınızın cevabını hemen alabilir ve hızlıca çözüme ulaşabilirsiniz.

Bitlo kripto para borsasındaki hesabınıza 7/24 para transferi yapabilirsiniz. Kripto para işlemlerini 7/24 gerçekleştirebilirsiniz.

Bitlo bünyesinde hızlı al/sat bölümünden anında işlem yapabilir veya gelişmiş al/sat bölümünden istediğiniz değerde alış/satış işleminin gerçekleşmesi için emir verebilirsiniz.

Referans sistemi ile, sizin referansınızla gelen müşterilerin günlük işlemlerinden alınan komisyonun %50’si hesabınıza aktarılmaktadır.

Bitlo kripto para borsası, 2017 yılında Binans adıyla kurulup sonradan Bitlo ismini almış ve 2018 yılı Şubat ayında üye alımına başlamıştır.

Kurucu ortakları, teknoloji ve girişim alanında tanınan Hakan Baş, Mustafa Alpay ve Alper Afşin Özdemir’dir.

Bir Cevap Yazın