Bitcoin’de Rusya – Ukrayna Gerilimi Devam Ediyor! Teknik Analize Göre Ne Olabilir?

Utku Tez
bitcoin'de rusya - ukrayna gerilimi devam ediyor! teknik analize göre ne olabilir? s 3b9caf9d59aa7031dc58cc448d5c83c07f0acb90
Bitlo

Bu analizimde geçtiğimiz günlerde kullandığım grafiği kullanmaya devam edeceğim. Bitcoin için günlük grafikte aynı seviyeler önemini korurken, bu analizde daha detaylı bir bakış açısıyla yaklaşacağız.

Bitcoin’de 35.000 Dolar Önemini Koruyor!

Bitcoin için kısa vadeli en önemli destek seviyelerinden birisi 35.000 dolar. Bu seviye öyle bir destek olarak karşımıza çıkıyorki, savaş gerginliği bile bu seviyenin altında kapanışa neden olamadı.

bitcoin'de rusya - ukrayna gerilimi devam ediyor! teknik analize göre ne olabilir? btcusdt 2022 02 25 12 49 43 e1645783025857

Geçtiğimiz günlerde kullandığımız bu çizim ucu ucuna çalıştı. Bitcoin 35.000 dolar ve 45.000 dolar seviyeleri arasında fiyat hareketine devam ediyor. Bu fiyat hareketlerinde aşağı veya yukarı yönlü kırılımı bekleyeceğiz.

MACD indikatörünü incelediğimizde histogram renklerinin açıldığını görebiliyoruz. Ayrıca MACD çizgisi yukarı doğru harekete başlamaya çalışıyor.

RSI ise yukarı doğru hareketine devam ediyor. 50 seviyesini yukarı kesebilecek mi? Takip etmemiz gereken bu. 50 seviyesini yukarı doğru kesebilirse, momentum artışı izleyebiliriz. Bu da 45.000 dolar seviyesine yönelim hatta kırılımı ardından getirebilir.

Yasal Uyarı

Bu içerikte yer alan bilgiler yalnızca bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır ve yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır. Bu içerikte yer alan bilgiler herhangi bir kripto varlık için alım veya satım tavsiyesi içermez. Burada yer alan yorum ve öneriler yalnızca içeriği hazırlayanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Finansal piyasalarda işlem yapmak risk içerdiğinden sadece burada yer alan bilgilere göre yatırım yapılması risk ve getiri beklentilerinize uygun sonuçlar vermeyebilir. Alış ve satış işlemlerinizi kendi kararlarınız doğrultusunda yapmalısınız, doğacak sonuçlardan Paranfil sorumlu değildir.

Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
80’lerin pop yıldızı metaverse’de konser verecek boygoerge

80’lerin Pop Yıldızı Metaverse’de Konser Verecek

Sonraki Haber
pantera capital’e göre kripto satışlarından bazıları bu nedenden dolayı! pantera

Pantera Capital’e göre Kripto Satışlarından Bazıları Bu Nedenden Dolayı!

İlgili Haberler