Bitcoin Kaç Dolar Olacak? BTC 21.000 Dolar Seviyesine Yükseldi!

Mert Özsaban
bitcoin yeni hedefine ulaşacak mı?
Bitlo

Son 24 saatte yaklaşık %10 değer kazanan Bitcoin güncel fiyat grafiği ne durumda, Bitcoin yükselmeye devam edecek mi, BTC kaç dolar olacak sorularına gelin bu yazımızda birlikte cevap verelim.

Düşen trend kanalı içerisinde hareketlerine devam eden Bitcoin, destek bölgesiden aldığı güç ile birlikte direnç trendini kırmak için hazırlık yapıyor. İlgili direnç bölgesi 21,500 Dolar seviyesine teğet düşerken BTC tarafında bu bölgeye hızlı ataklar yakın zamanda gözlemlenebilir. Olası kırılım gerçekleşmesi ile birlikte BTC 23.000 Dolar bölgesini hedef alacaktır.

bitcoin-btc-analiz

Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgiler yalnızca bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır ve yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır. Bu içerikte yer alan bilgiler herhangi bir kripto varlık için alım veya satım tavsiyesi içermez. Burada yer alan yorum ve öneriler yalnızca içeriği hazırlayanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Finansal piyasalarda işlem yapmak risk içerdiğinden sadece burada yer alan bilgilere göre yatırım yapılması risk ve getiri beklentilerinize uygun sonuçlar vermeyebilir. Alış ve satış işlemlerinizi kendi kararlarınız doğrultusunda yapmalısınız, doğacak sonuçlardan Paranfil sorumlu değildir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
bitcoin arzı azalabilir

Elastik Arz (Rebase) Token Nedir?

Sonraki Haber
google cloud ve ronin anlaşma i̇mzaladı 28

Google Cloud ve Ronin Anlaşma İmzaladı

İlgili Haberler