Bank of America (BAC), “Merge, Ethereum’un Kurumsal Anlamda Kabulünü Kolaylaştıracak”

İpek Kulaksız
bank of america (bac),
Bitlo

Bank of America (BAC), Ethereum birleşmesinin ardından token satın almaları yasaklanan yatırımcıların, tekrar alım yapabileceklerini belirtti.

Ethereum için birkaç gün sonra gerçekleşecek olan iş kanıtı Proof-of-Work’den, hisse kanıtı Proof-of-Stake’e geçişin ardından piyasalarda neler yaşanacağı merak ediliyor. Banka tarafından yayınlanan rapora göre Merge, Ethereum blok zinciri için planlanan beş yükseltmeden sadece ilki olup, dalgalanmalar için zemin hazırladığı belirtildi. Rapora göre birleşmenin ardından enerji tüketiminde ciddi bir azalmanın olacağı ve bu durumun da kurumsal yatırımcıların dikkatini çekeceği aktarıldı. Hatta, token alımı yasaklanan yatırımcılar için yeni bir kapı açılmış olabilir.

bank of america (bac),

Analistler Alkesh Shah ve Andrew Moss:

“ETH’yi riske atma ve borç verme uygulamalarından ziyade doğrulayıcı olarak veya bir staking hizmeti aracılığıyla daha yüksek kaliteli bir getiri sunma özelliği de kurumsallar tarafından kabulü hızlandırabilir” dedi.

Bank of America, daha yüksek kaliteli bir verim sunmanın, merkezin olmayan uygulamaların (Dapp) Web3 ekosistemi için etkili olduğunu belirtiyor. Dapp, kullanıcıların verilerini, çeşitli kuruluşlardan korumak için geliştirilen blockchain teknolojisini kullanan bir uygulamadır.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
haftanın en çok yükselen 3 coini! yükselmeye devam edecekler mi? bitcoin ve ethereum haftaya nasil başladi1

Haftanın En Çok Yükselen 3 Coini! Yükselmeye Devam Edecekler Mi?

Sonraki Haber
bitcoin hash oranı rekor seviyede! bitcoin hash orani rekor seviyede

Bitcoin Hash Oranı Rekor Seviyede!

İlgili Haberler