Az Bilinen ve Uygun Fiyatlı 3 Metaverse Kriptosu!

Gülcan Uyanıker
az bilinen ve uygun fiyatlı 3 metaverse kriptosu!
Bitlo

Metaverse, son birkaç aydır blockchain endüstrisinde oldukça ses getiren ana temalardan biri oldu. Ancak son zamanlarda Decentraland, Sandbox ve Axie Infinity gibi geleneksel metaverse projelerindeki faaliyetler ılımlı hale geldi ve token fiyatlarını düşürdü. İşte son zamanlarda radarın altında olan bazı büyük metaverse kripto para birimleri.

MOBOX

MOBOX (MBOX/USD), BNB zinciri üzerine inşa edilmiş lider bir metaverse blok zinciri projesidir. Kripto para birimi MBOX olarak bilinir ve 310 milyon doların üzerinde bir piyasa değerine sahiptir. Bu da onu dünyanın 193. en büyük kripto para birimi yapar.

MOBOX, kullanıcıların MOMO şeklinde oyun oynamasına ve ödüller kazanmasına olanak tanıyan bir web ve mobil platformdur. Üstelik, sözde momoverse’da, takas edilemeyen tokenlar (NFT’ler) satın alınabilir ve hatta coinlerini stake ederek faiz kazanılabilir. Platform oyunlarından bazıları Chainz Arena, Block Brawler ve TokenMaster’dır.

MOBOX’un fiyatı tüm zamanların en yüksek seviyesinden %83’ten fazla düşüş yaşadı. Metaverse kripto para birimleri toparlanırsa, bu izlenmesi gereken en iyi kripto paralardan biri olacaktır.

Render Token

Render Token (RNDR), sanal bir dünyaya katılabileceğiniz bir metaverse projesi olmak zorunda değildir. Ancak, dünya çapında metaverse geliştiricileri arasında popüler olmak isteyen bir blok zinciri platformudur.

Render’ın arkasındaki konsept ise oldukça basittir. Metaverse yoğun güç gerektiren bir platform olduğundan çok fazla işlem gücü gerektirir. Sonuç olarak, ağ, bilgi işlem gücünü paylaşmak için merkezi olmayan bir yöntem sunar.

Kullanıcılar, oluşturma belirtecini kullanarak ücretsiz GPU’larını ağa bağlayabilir ve bu gücü, bu işlem gücüne ihtiyaç duyan kişilerle paylaşabilir. GPU’larını paylaşan kişiler daha sonra RNDR belirteci kullanılarak ödüllendirilir.

RNDR fiyatı, tüm zamanların en yüksek seviyesinden yaklaşık %67 düştü, ancak gelecekte geri dönme olasılığı olan metaverse projelerindendir.

Enjin

Enjin (ENJ), meta veri deposunda zaten önemli bir rol oynayan başka bir blok zinciri platformudur. Render Token gibi, doğrudan bir metaverse platformu değildir, ancak teknolojisi endüstride yaygın olarak kullanılmaktadır.

Bugün, çoğu metaverse platformu NFT platformlarından para kazanıyor. Bu NFT’ler, insanların koleksiyon satın almasına ve satmasına izin verir. Enjin burada devreye giriyor. Ağ, geliştiricilere NFT’lerini oluşturma ve pazarlama yeteneği sunuyor

Enjin’in fiyatı, tüm zamanların en yüksek seviyesinden %68 düşerek onu dünyanın 68. en büyük kripto para birimi haline getirdi.

Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
rusya-ukrayna savaşı kripto düzenlemesine mi sebep olacak? fed başkanı uyardı!

Rusya-Ukrayna Savaşı Kripto Düzenlemesine mi Sebep Olacak? Fed Başkanı Uyardı!

Sonraki Haber
güney kore, i̇ngiltere ve bulgaristan kripto yoluyla vergi kaçakçılığını önlemek i̇çin adım attı!

ABD Milletvekilleri Hazine Bakanına Mektup Gönderdi, Kripto Para Düzenlemesi mi Geliyor?

İlgili Haberler