ABD Kongre Adayı January Walker: “Cardano, Bitcoin’den Daha Değerli”

İpek Kulaksız
abd kongre adayı january walker:
Bitlo

ABD’nin Utah Partisi kongre adayı January Walker, Cardano’nun (ADA) Bitcoin’den (BTC) daha verimli bir kripto para olduğunu söylüyor.

Bitcoin’den daha verimli olarak değerlendirilen Cardano’nun gelecek yıllarda, çeşitli problemlerin kilit çözüm noktası olacağı düşünülüyor. January Walker, ADA’nın daha verimli bir blockchain altyapısına sahip olduğunu söyleyerek, değerini yineledi.

abd kongre adayı january walker:

Walker, yakın bir tarihte paylaştığı gönderide, blockchain teknolojisinin su krizini çözebileceğini öne sürdü ve gönderisine gelen yorumlara karşılık, Cardano’nun bu gibi noktalarda etkili olacağından söz etti. Walker aynı gönderinin yorum kısmında, Bitcoin’in verimsiz bir blockchain ağına sahip olduğunu belirtmekten geri kalmadı.

“Bitcoin gibi verimsiz blockchainler var. Cardano ve hatta Hedera Hashgraph gibi diğer ağlar ise son derece verimli. Hatta Hedera, Visa işlemlerinden bile daha verimli bir altyapı sunuyor.”

ABD’li politikacı Walker sadece kripto paralar ile ilgili değil aynı zamanda blockchain teknolojisinin geleceği hakkındaki düşüncelerinden bahsetti. Walker’ın belirttiği üzere blockchain teknolojisi bundan otuz yıl sonra ulusal borcu ortadan kaldırabilecek güce sahip olacak. Hatta bunun yanı sıra kullanıcıların kişisel verilerini sosyal medya şirketlerinden de koruyabileceğine inanılıyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
enflasyonun şirketlerin başına açacağı çifte bela: “daha az nakit, daha fazla borçlanma” enflasyonun sirketlerin basina acacagi cifte bela daha az nakit daha fazla borclanma1

Enflasyonun Şirketlerin Başına Açacağı Çifte Bela: “Daha Az Nakit, Daha Fazla Borçlanma”

Sonraki Haber
bu altcoin'de kırılım çok yakın! bitcoin yükselisi altcoinleri nasil etkiledi1

Bu Altcoin’de Kırılım Çok Yakın!

İlgili Haberler