Künye

Paranfil.com olarak 2018 yılından finans ve kripto para hakkında daha fazla şey öğrenmek isteyen kişilere yardımcı olabilmek amacıyla çalışıyoruz. Amacımız; Bitcoin, kripto para birimleri, blok zinciri teknolojisi ve finans dünya hakkındaki haberleri Türkiye’de hızlı bir şekilde takipçilerimize ulaştırmak ve bilgi almak isteyen kişilerin aklındaki sorulara cevaplar bulabilmektir.

İmtiyaz Sahibi / Grantee

İmovasyon Bilişim ve Danışmanlık Hizmetleri Sanayi Ticaret LTD. ŞTİ

Sultan Selim Mahallesi, Uçar Sk. No:6/3, Kağıthane / İstanbul

Genel Yayın Yönetmeni / Chief Editor

Reklam / Advertising

Damla Engin[email protected]

Teknik / İçerik

Yazar / Editor

İlker Devrim[email protected]
Mert Özsaban 

Mali Müşavir / Financial Advisor
Zekeriya Portakal – [email protected]

E-Posta – E-Mail / Basın Bülteni – Newsletter
[email protected]

ALTYAPI / INFRASTRUTURE
Yazılım / Software
WordPress 6.0

Server / Servis Sağlayıcı
Linode

Domain Sağlayıcı / Domain Provider
www.godaddy.com

Tema / Theme Supplier
Newspaper Theme / Themeforest

Tüm Haklar Saklıdır / All Rights Reserved

Yasal Uyarı – paranfil.com’da yayınlanan haber ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz. paranfil.com’da yayınlanan köşe yazılarının ve yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Web sitemiz dışındaki farklı sitelere yönlendirilen linklerin içeriklerinden paranfil.com sorumlu tutulamaz.

Gizlilik İlkeleri / Privacy Policy

Copyright. paranfil.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları paranfil.com‘a aittir. paranfil.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar paranfil.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

paranfil.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. paranfil.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.