Web Sitenize Kripto Widget’ı Nasıl Yüklenir

Web-Sitenize-Kripto-Widget-Nasil-Yuklenir-kripto-para-cryptocurrency

Birçok işletme için özellikle yeni başlayanlar için, kripto para (cryptocurrency) birimi özelliklerinin çevrimiçi platformlarına eklenmesi somut faydalar sağlayabilir. Kripto para (cryptocurrency) birimi ödeme seçeneklerini entegre etmek ve dijital paralar hakkında piyasa bilgisi sağlamak, hızlı ve ucuz elektronik ödemeleri tercih eden bir topluluktan müşterileri etkileme potansiyeline sahiptir.

WordPress Kripto Eklentileri

WordPress’in sadeliği ve esnekliği, kendi web sitelerini kurmak isteyen birçok genç şirket için tercih edilen bir platform haline getirmiştir. Bununla birlikte, kripto gelirine dayananların, kripto para (cryptocurrency) birimi ödemelerini destekleyen bir eklenti yüklemeleri gerekir.

Biri My Crypto Checkout olan birçok seçenek mevcut. Eklenti, çevrimiçi mağazaların eşler arası işlemlerde yüzde sıfır ücretle 30’dan fazla kripto para (cryptocurrency) biriminde doğrudan ödeme almalarını sağlar. Ücretsiz lisans altında, MCC ile ayda üç satış gerçekleştirebilirsiniz, ancak ücretli abonelik yılda 59 ABD doları karşılığında sınırsız işlem imkanı sağlamaktadır.

WordPress gösterge panosundaki Eklentiler sayfasından indirildikten ve etkinleştirildikten sonra, kripto para (cryptocurrency) birimleri sekmesinde bir veya daha fazla kripto kurulmalıdır. Yazılım Woocommerce ve Easy Digital Downloads’ı desteklediğinden, tercih edilen platform için ödeme ağ geçidi ayarlarının da ayarlanması gerekir.

Diğer web siteleri kullanıcılarını kripto fiyatları hakkında bilgilendirmek isteyebilir. 3.600’den fazla kripto para (cryptocurrency) ve 160 reel para birimi için gerçek zamanlı fiyat güncellemeleriyle gelen Cryptocurrency Price Widget tarafından basit bir çözüm sunulmaktadır. Eklentiler sayfasındaki Yeni Ekle’den indirilebilir ve yüklenebilir.

Bir Cevap Yazın