TIME Dergisi NFT Kapaklarını Yayınladı, Aboneleri İçin Kripto’yu Onaylamayı Planlıyor

Üç NFT kapağı SuperRare’de açık artırmaya çıkarılıyor.

Kısaca

  • TIME, üç kapağın (iki eski, bir yeni) NFT olarak açık artırmaya çıkarılmasıdır.
  • Yeni kapaktaki yüksek teklif (“Is Fiat Dead?”) Şimdiden 35.000 $ ‘ın üzerinde.
  • Dergi ayrıca kripto para abonelikleri için ödeme kabul etmeye başlayacak.

Charmin ve Taco Bell tarafından aşılmamak için , TIME resmen NFT pazarına girdi .

Derginin bu sabah duyurduğu duyuruya göre , önümüzdeki iki gün içinde üç kapağın görüntüleri dijital koleksiyon olarak açık artırmaya çıkarılıyor .

İlki, TIME’ın 8 Nisan 1966 haftasını kapsayan ve ” Tanrı Ölü mü? ” Yazan kapak. İkincisi, birincisine bir göndermedir – 2017’den kalma, Gerçek Ölü mü? Üçüncüsü, yalnızca NFT biçiminde yayımlanan mevcut sayı için alternatif bir kapaktır; diye soruyor Fiat öldü mü? Gerçek kapak için ZAMAN ‘ın 25 Mart / Nisan 5 konu adresleri karşıtı Asya şiddet ve Atlanta kaplıcalar ve masaj salonları en son atışların.

Şirket ayrıca , bir LinkedIn gönderisine göre, ” Bitcoin ve kripto para birimleriyle [rahatlığını] karşılayan ” yeni bir finans müdürü işe almak istiyor .

NFT’ler veya değiştirilemeyen belirteçler etrafındaki hype, endüstriler arasında ateşli bir aşamaya ulaştı – bunlar, şeffaf bir sahiplik kanıtı sunan blok zinciri tabanlı koleksiyonlardır (tipik olarak görüntüler veya video dosyaları).

ZAMAN ilk medya NFTlerle olan deneye çıkış değildir: Associated Press satılan NFT sanat eseri ve Kuvars satılan bir NFT olarak bir makale. Bleacher Report , NBA All Star Weekend için dijital basketbolları açık artırmaya çıkardı ve Decrypt (bu biziz!) , Yakın gelecekte okuyucular için bir NFT ödül sistemi sunacak .

TIMES Fiat öldü mü? En çok satan NFT’lerin çoğu (Beeple’s gibi) kriptoya açık bir şekilde atıfta bulunur ve geleneksel finansın blok zincirinin elindeki ölümünü öngörür. En azından şimdilik işe yarayan bir formül; yüksek teklifi Is Fiat Ölülerin? NFT zaten 20 ETH veya 35.000 $ ‘ın üzerindedir.

İhale TIMES ‘ın üç NFTlerdeki SuperRare adlı bir NFT pazar oluyor ve 24 Mart’tan sonra yayınlanıyor.

Bir Cevap Yazın