Theta Token Bir Yılda% 17.000 Arttı, İlk 10 Jetonu Kırdı

Theta Network’ün tokeni, piyasa değeri açısından aniden onuncu en değerli kripto para birimi haline geldi. Theta’nın strateji sorumlusu nedenini açıklıyor.

Kısaca

  • Theta Network projesinin belirteci olan Theta, bugün piyasa değerine göre ilk 10 kripto para birimini kırdı.
  • Jeton geçen yıl% 17.000 arttı.
  • Theta, blockchain tabanlı bir video akış projesidir.

Görünüşe göre yeni bir token , piyasa değeri ile ilk 10 kripto para birimine birdenbire patladı. Geçen yıl% 17.000 artan Theta , Messari verilerine göre 13,2 milyar dolarlık piyasa değeri ile şu anda dokuzuncu en büyük kripto .

Token (THETA), blok zinciri ağı Theta Network’ün para birimidir . Yazı yazarken, Theta 12,97 $ değerindeydi – son 24 saatte% 31 arttı ve geçen hafta neredeyse% 81 artarak, DeFi devi Chainlink’i ve popüler eşler arası nakit Litecoin’i geride bıraktı.

Ayrıca artık Bitcoin Cash , Stellar ve Dogecoin’den daha büyük .

Ama ne işe yarar? Theta, eşler arası video dağıtımını merkezden uzaklaştırmak isteyen 2016 yılında kurulan bir projenin belirtecidir.

Theta Network projesi, izleyicilerin video yayınlarken düşük kaliteli içerik aldığına inanıyor.

Blockchain teknolojisini kullanarak ve kullanıcıların katılarak para birimi ile ödüllendirildikleri bir ağı paylaştırarak bu sorunu çözmeyi amaçlamaktadır.

Projenin strateji başkanı Wes Levitt, Decrypt’e Theta’nın patlayıcı büyümesinin uzun zamandır devam ettiğini söyledi .  

İkincil, stake jetonunun yolda olduğunu ve daha fazla video platformu ve girişimin projeye ilgi göstermesi nedeniyle ilginin bir kısmını çekebileceğini de sözlerine ekledi.

NFT’lere olan patlayıcı ilgi de bir rol oynuyor olabilir: Levitt, projenin veri içgörüleri için bir NFT pazarında çalıştığını söyledi. NFT’ler, en son dijital sanat gibi kripto koleksiyonları yapmak için kullanılan benzersiz, kopyalanamayan kripto belirteçleridir .

NonFungible veri firmasının rakamlarına göre, NFT pazarının toplam değeri şu anda 1 milyar dolar değerinde – geçen yıl% 300 arttı.

Levitt, Theta’daki yatırımcıların ağın yaklaşmakta olan NFT baskısını “beklentisiyle satın alabileceğini” söyledi.

Bir Cevap Yazın