Tether Tarafından Kullanılacak Ethereum Toplaması Hermez Ağı Yayında

Hermez Network – tokenları ve eteri (ETH, +% 0.8) ucuza taşımak için katman 2 aktarım hızı çözümü – şimdi Ethereum ana ağında yayında.

Ağ – tarafından kullanılacak dev Tether stablecoin – ilk olarak sarılmış eter dahil olmak üzere beş varlıkları destekleyen Bitcoin ve Hermez belirteci ekip bir basın açıklamasında söyledi. Önümüzdeki aylarda daha fazla varlık için destek eklenecektir.

Hermez teknoloji lideri Jordi Baylina yaptığı açıklamada , ” Aşırı gaz ücretleri topluluğu sakatlamaya devam ederken, ölçeklenebilirlik ve daha ucuz işlemleri Ethereum’a şimdi getirmeliyiz ” dedi.

Toplamalar: Ethereum’daki işlem darboğazlarını hafifletme

Toplamalar, hem sıfır bilgi kanıtı (zk-toplaması) hem de İyimser toplama (ORU) tatlarında Ethereum’un işlem darboğazı sorunu için hızla tercih edilen çözüm haline geliyor. Kullanıcı aktivitesindeki son artış, kış aylarının başlarında gaz fiyatlarını artırarak toplamlara doğru bir hareketlenmeye yol açtı.

Bu verim araçları, işlemleri zincir dışına taşıyarak, paketleyerek ve uzlaştırma için Ethereum’a geri göndererek Ethereum blok zincirinde kaç işlem yapılabileceğini artırır. Andreessen Horowitz destekli Optimism ve Union Square Ventures destekli Matter Labs , sektörün sahadaki iki ağır sikletidir.

Hermez’in kendisi bir zk toplamasıdır, yani işlemleri doğrulamak ve kapatmak için matematiksel kanıtlar kullanır.

Hermez’in arkasındaki girişim, yeni bir açık kaynaklı yazılım bağış planını da başlatıyor. Ağa ödenen tüm işlem ücretlerinin% 40’ı, merkezi olmayan yazılımları finanse etmek için Boulder, Colorado merkezli bir başlangıç ​​olan Gitcoin’e yönlendirilecek.

Bir Cevap Yazın