Serena Williams, Lolli’de 5 Milyon USD’lik Turu Destekliyor

Williams, kocası Alexis Ohanian ve bir avuç önde gelen YouTuber da dahil olmak üzere e-ticaret firmasında bir grup önemli yatırımcıya liderlik ediyor.

Bitcoin ödül şirketi Lolli, bir dizi önemli yatırımcıdan 5 milyon dolar topladı.

Çarşamba günü duyurulan Lolli’nin Seri A öncesi raundunda Serena Williams’tan Serena Ventures, kocası Alexis Ohanian’dan Seven Seven Six Six ve YouTuber MrBeast’i temsil eden yönetim şirketi Night Media yer alıyor.

Etkileyici gruplardan diğer yatırımcılar arasında Casey Neistat, Phil DeFranco, Cody Ko, Noel Miller, Ian Borthwick ve Gabriel Leydon yer alıyor.

Geçen yıl Lolli , Digital Currency Group (CoinDesk’in sahibi), Michelle Phan ve Ashton Kutcher’ın katılımıyla PathFinder liderliğindeki 3 milyon dolarlık bir çekirdek turu topladı.

Bitcoin boğa koşusunda ve kripto patlıyor, bu nedenle ayı kışı boyunca onu zorlayacak kadar sağlam bir kullanım durumuna sahip firmalar güneş parlarken saman yapıyor. Bir cüzdana gönderilen bitcoin ödülleri ile alışveriş yapanları ortak mağazalarına gitmeye teşvik eden Lolli, şimdi 1.000’den fazla tüccar ve 250.000 kullanıcıya sahip.

Lolli kurucu ortağı Alex Adelman, şirketin şu anda Kroger, Microsoft, Booking.com ve Ulta gibi perakendecilerde ortalama% 7 bitcoin geri ödülü sunduğunu söylüyor. Adelman, Lolli kullanıcılarının bugüne kadar 3 milyon dolardan fazla bitcoin ödülü kazandıklarını söyledi.

Adelman bir röportajda “İnsanları Bitcoin hakkında eğitme fikriyle yola çıktık” dedi. İnsanlar bitcoin hakkında düşündüklerinde yatırım yapmayı düşünüyorlar, ancak muhtemelen dünyanın% 1’inden daha azı kendilerini yatırımcı olarak görüyor. Herkes kendini bir alışverişçi olarak görür. “

Adelman, nihai hedefin finansal güçlendirme ve finansal kapsayıcılık olduğunu söyledi, bunlar aynı zamanda Serena Williams ve ekibinin Lolli’yi desteklemesinin temel nedenleri.

Williams yaptığı açıklamada, “Bitcoin’i daha erişilebilir hale getirmeyi misyon edinmiş bir şirket olan Lolli’ye yaptığım yatırımı duyurmaktan heyecan duyuyorum” dedi. 

Son zamanlarda 60.000 $ ‘a yakın tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşan Bitcoin, istifleme satsları üzerine inşa edilmiş bir uygulama için harika bir haber.

Bir Cevap Yazın