Ripple, Hükümet İlişkileri Yöneticisi Olarak Kongre Asistanı Aldı

Ripple-Hukumet-iliskileri-Yoneticisi-Olarak-Kongre-Asistani-Aldi-xrp-blok-zincir-blockchain-cryptocurrency-kripto-para

Ron Hammond, bugün XRP topluluğuna Ripple için yeni hükümet ilişkileri yöneticisi olduğunu Twitter üzerinden doğruladı.

Jeton Taksonomisi Yasası

3 Eylül’de Ron Hammond, bugün itibariyle, Ripple Devlet İlişkileri‘nin yeni Yöneticisi olduğunu Twitter’da duyurdu.

Hammond’ın, kripto para (cryptocurrency) birimlerini menkul kıymetler olarak sınıflandırmadan çıkarmanın yanı sıra ABD blok zinciri (blockchain) endüstrisindeki işletmeler ve düzenleyiciler için düzenleyici kesinlik getirilmesini öngören bir yasa tasarısı olan Token Taksonomi Yasası’nı hazırlayan ekibin bir parçası olduğu bildirildi.

Yeni işe alım hakkında yazan XRP Daily şunları söyledi:

Ripple dünya çapında 50’den fazla hükümetle çalışıyor ve şu anda ABD Hükümeti’nden biri harika olan Ripple’da hükümet ilişkilerini yönetiyor. Ron Hammond‘un takıma katılması ve değerli internetin kurulmasına yardım edilmesi sevindim.”

XRP topluluğunun devralınması

XRP topluluğu, eğer Ripple yöneticileri XRP’yi terk etmeye devam ederse, devralma tehdidi, yani sert bir çatalla tehdit ediyor.

Ripple genel müdürü Brad Garlinghouse, durumu dağıtma gereğini duydu ve derhal cevap vererek şunları söyledi:

XRP satışları, XRP’nin hizmet alanını genişletmeye yardımcı olmakla ilgili – RippleNet’i inşa etmek ve diğer XRP yani Dharma ve Forte binalarını desteklemek. Gerçek şu ki, satışlarımızı Q / Q bazında azalttık ve o zamandan beri XRP dolaşımdaki arzın enflasyon oranı Bitcoin (BTC) ve Ethereum’dan (ETH) daha düşüktü. ”

Bir Cevap Yazın