Luca Nedir?

Luca, bilgisayarlı muhasebe programlarındandır. Resmi muhasebe işlemlerinin takibini yapabilmenize olanak sağlayan bir yazılımdır.

Şirketlerin ve mali müşavirlerin; defteri kebir, kasa, yevmiye defteri, mizan, KDV beyannamesi, muhtasar beyannamesi, bilanço, gelir tablosu, BA/BS formu modüllerinden oluşarak masraf merkezlerini etkili bir şekilde takip eden, muhasebe fişlerini otomatik olarak oluşturan ve resmi kurumlara iletilmesi gereken belgeleri bilgisayar ortamında gönderilmesini sağlayan, bunun yanında program kullanımı için özel eğitimler veren ileri düzey bir bilgisayar muhasebe programı hizmetidir.

Muhasebecilerin ve Mali müşavirlerin iş yükünü azaltan, yapılabilecek işlem hatalarının önüne geçen bir sistem oluşu zaman ve emek yönünden avantaj sağlamaktadır. Online tabanlı bir yazılım oluşu programı her yerde ve her zaman kullanılabilmesine olanak sağlıyor.

Luca kullanıcılarının farklı ihtiyaçlarına yönelik geliştirdiği ‘Luca Mali Müşavir’, ‘Luca Net’, ‘Luca Koza’, ‘Luca Denetim’, ‘Luca Rota’ gibi farklı uygulamaları vardır.

 

Bir Cevap Yazın