Kanada, Avrupa ve Avustralya’da 21.000 Yeni Bitcoin Satın Alabileceğiniz Lokasyon

Over-the-counter (OTC) aracılık ve sanal ATM yazılımı şirketi olan Netcoins, bu hafta anında erişim için bitcoin cash (BCH) sağlandığını açıkladı. BCH meraklıları için, Kanada, Avrupa ve Avustralya’yı kapsayan ve merkezi olmayan para biriminin kullanılabildiği 21.000 lokasyon var.

Bitcoin Cash Satın Alabileceğiniz 21.000 Yeni Lokasyon

Netcoins CEO’su Mark Binns; “BCH’nin eklenmesi, Netcoins üzerinden en iyi 7 madeni paranın 6’sına sahip olmamızı sağlıyor. İlk 7 madeni para arasında kalan sadece EOS ile, yatırımcılara, Netcoins ağını OTC veya güçlü perakende ağımız aracılığıyla olsun, tüm kripto ihtiyaçlarında kullanmaları için bir neden veriyoruz.”

Netcoins, Kanada’nın Vancouver şehrinde 2015 yılında kurulmuş bir sanal ATM hizmeti sunan bir şirkettir. Dünyanın her yerinden gelen şirketler Netcoins’in sunduğu servise kaydolabilir, herhangi bir makine satın almadan Bitcoin ATM’sine sahip olabilirler. Uygulama, akıllı telefon veya tablet üzerinde çalışabilir ve şirketler, bir makine satın alınması veya mağazada ihtiyaç duyulan fiziksel alanla ilgili önemli maliyetler olmadan Bitcoin satışı sunabilir.

BCH için, bu yıl bir başka olumlu gelişmelerde oldu. “Netcoins, Kanada, Avrupa ve Avustralya’da 21.000 perakende satış noktasında hizmet vermektedir.” Açıklaması yapan şirket, OTC Özel Aracılık Hizmetleri ile BCH satın alım işlemlerinin hızlandırılması sözü verdi.

Netcoin BCH ATM’si

Bitcoin Cash (BCH) İçin Kabullenmeler Başladı

Atlanta merkezli Bitpay şirketinin bir kaç gün önce yaptığı açıklamada, ‘şirketlerin artık Bitcoin Cash (BCH) ile ödeme almaya başlayacaklarını hatta sermayelerinin bir kısmını BCH alanına da yatırabileceklerini’ paylaşmıştı.

Yukarıdaki açıklamalardan bir hafta önce, ‘kullanıcılara BCH işlemlerini resimlere ekleme olanağı sağlayan Pixel Cüzdan olarak adlandırılan yeni bir bitcoin cash SPV istemcisi’ yayınlandı.Temel olarak, Bitcoin cash kullanıcıları, BCH işlemlerini cüzdan gizleme fonları ile düz bir şekilde steganografik (veri gizleme) olarak gönderebilirler. Pixel Cüzdan, ilk olarak Ağustos ayının ilk haftası BCH test ağında duyuruldu ve yayınlandı. Projenin geliştiricileri, uygulamanın türünün ilk örneği olacağını açıkladı.

Netcoins, bu yaz, 24 saatlik bir sürede 2 milyon $ ‘dan fazla işlem gerçekleştirerek, toplam 5 milyon $’ lık bir işlemin gerçekleşmesi hedefi ile ayı bitirebileceğini duyurdu.

Sanal ATM’ler kripto paranın geleceği için faydalı olur mu?

Siz de düşüncelerinizi aşağıda yorumlar bölümünde bizimle paylaşabilirisiniz.

Bir Cevap Yazın