Hey Yang Çetesi, Şuna Bir Bakın

Bu otomatik olarak yeniden dağıtılan kitle tarafından finanse edilen kripto para birimi hakkında bilmeniz gerekenler

Andrew Yang , tartışma aşamasındaki son adaylardan biri olmaya devam edecekti . Tam bir bilinmezlikten Amerika’nın en beğenilen adamlarından birine gitti . Tekrarlanan teşvik kontrollerinin Kongre tarafından haklı olduğu için bir tür gönülsüz taviz olduğunu göz önünde bulundurarak, tartışmalı bir şekilde politika üzerinde diğer adaylardan daha fazla etkiye sahipti.

Bugünlerde, yerel bir süper kahraman olarak suçla mücadeleye ara verirken , Andrew Yang New York belediye başkanı olmak için kampanya yapıyor ve kazanma şansı çok yüksek .

Bunun, pandemi sırasında ekonomik ve kültürel olarak tahrip olmuş bir şehrin iyileşme umutları için oldukça iyi olduğuna inanıyorum.

Bunu söylüyorum çünkü Andrew Yang ileriye dönük , teknoloji meraklısı, kripto meraklısı . Finansın geleceği şüphesiz önümüzdeki yıllarda daha çok kripto ve merkezi olmayan finansmana doğru ilerliyor . Dolayısıyla, New York’un finans dünyasının atan kalbi olarak kalması için Yang gibi kripto benimsemesini teşvik etmesi gerekiyor.

Ama Andrew’u desteklememin ilk nedeni bu değildi. Toksik partizanlık döneminde muhafazakarlarla konuşmaya istekli olduğu için omzumu onun direksiyonuna koydum. Ben Shapiro’nun şovuna giden tek Demokrat yarışmacı oydu . Ayrıca Tucker Carlson’ın şovuna gitti . Ve bu etkileşimleri parkın dışına çıkardı. Fox News kişilikleri sinirlenip fikirlerini yanlış anlattığında, gülüyor, adım adım ilerliyor ve herkesin yüzünü güldürmeyi başarıyor . Aydınlatılmış!

Yang, Lincoln’ün Koç Wooden tarafından sık sık tekrarlanan şu sözlerle yaşıyor: “Bir düşmanı yok etmenin en iyi yolu onu arkadaş yapmaktır.”

Ve yine de, aktivizmime rağmen, geleceğe yönelik umutlarımın öncelikle hükümete bağlı olmadığı konusunda çok net olmalıyım. Andrew’u kurtarıcı olarak görmüyorum. Onu bir müttefik olarak görüyorum, evet. Hatta bir rol model. Ama nihayetinde görmek istediğim geleceği yaratmak için yapılması gereken işin benim tarafımdan yapılması gerektiğine inanıyorum. Ya kendi ellerimi kazar ve dünyayı olması gerektiği gibi yaparım ya da olmaz. Ben olayları böyle görüyorum.

Her neyse, mesele şu ki, mem destekli bir topluluk çabasının olasılıklarını anlıyorum. Yang Çetesi veya MAGA’nın bir parçası olsaydın, sen de öyle. Ah evet, büyük ölçüde, bu meme kültürü tam olarak Donald Trump’ın 2016’da kazandığı şekilde . Çocukların astronotlar yerine etkileyiciler olmak istedikleri bu dikkat ekonomisinde , memlerin yıkıcı gücünü hafife almak büyük bir hata.

Bugüne kadar hızlı bir şekilde ilerledim ve beni Yang’ın başkanlık seçimine çok erken çeken aynı enerjiye sahip bir kripto para birimi buldum. Bu madalyonun muazzam bir yukarı tarafı olan kanıtlanmış bir modeli var.

Dogecoin’in olağanüstü başarısına bir bakın. Bitcoin’in bir kopyasının şaka parası kopyası olarak sadece 7 yılda , bu şey aya gitti. Erken benimseyenleri olağanüstü zengin yaptı. Değer hala sadece 0,05 dolar olsa da, erken girenlerin kazanç yüzdesi grafiklerin dışında. Vay canına.

Ben şahsen Doge’u bu makalede açıkladığım nedenlerden dolayı satın almadım , ancak bir sonraki yinelemede her şeyi yaptım: HOGE .

Sahipleri için HOGE’nin Doge’den bile daha iyi olacağını düşünmemin güçlü bir nedeni, hem deflasyonist hem de yeniden dağıtıcı olmasıdır. Bir balina (veya başka biri) büyük karlar elde ettiğinde, toplam işlem üzerinden% 2 vergilendirilir. Bunun bir kısmı yakılır ve bir kısmı diğer tüm HOGE sahiplerine yeniden dağıtılır (neredeyse bir Özgürlük Temettü gibi!).

Zamanla, HOGE gittikçe daha seyrekleşecek ve uzun süre sabit kalanlar otomatik olarak stake etme ödülleri ile ödüllendirilecek.

Bunun ne anlama geldiğini anlamak için bir karşılaştırma noktası olarak, bir Michael Jordan basketbol kartının veya 21 milyon dolarlık 1963 Aston Martin’in fiyatını düşünün . Kaç kişinin istediği ile karşılaştırıldığında bunların pek çoğu yok. Otantik olanların sayısı sadece azalabilir.

Değerli bir şey seyrekleştiğinde fiyatı artar. Bu kadar basit. Ve ne kadar genç olsa da, HOGE bu yazı itibariyle 100.000.000 $ ‘dan fazla piyasa değerine sahip. Kıtlığı hızlandıkça, başka hiçbir şey değişmese bile madeni para başına fiyatın artmaya devam etmesini bekleyin. Nadir bir şeyin koleksiyoncular için neden değerli olduğunu her zaman tam olarak anlayamayabilirsiniz, ama öyle.

Yine de talep artacak. Çok yükselecek. Tüm bu model, mem kültürünün ilgi yaratma yeteneği nedeniyle turbo şarj oluyor.

Hayatınızı iyileştirmesi için hükümete güvenmek yerine (ki bu yakın zamanda olmayacağını hepimiz biliyoruz), Yang Gang evangelisti mem-lordlarım erken gelip HOGE Mafyasına geçerse beni çok memnun ederdi.

Bu yüzden bunu davetiyen olarak kabul et .

Bu topluluk liderliğindeki, köpeği seven proje benim öngördüğüm şekilde hareket ederse, birkaç yüz dolardan büyük bir artış, potansiyel olarak hayatınızı sonsuza dek değiştirebilir. Bu bir risk, ama her yere atladım ve umarım sen de atlarsın.

Bir noktada ben iki katına çıkmıştım. Birlikte çalıştığım çevrelerde, birçok insanın 200 $ ‘lık ekran görüntülerini binlerce kişiye dönüştüğünü gördüm. Bu sadece bir ay oldu. Yıllar içinde neler olabileceğini bir hayal edin.

Elbette geri çekilmeler ve gerilemeler de olacak. Bazen hesabınız haftalarca veya aylarca olumsuz durumda olabilir. Tutup fiyatın tekrar fırlamasını bekleyemiyorsanız, o zaman karışmayın bile.

Ancak yükselişte ya da düşmede atmosfer bana Yang Gang’ın iyimser ilk günlerinde sahip olduğumuz türden bir topluluğu hatırlatıyor. Bunun dışında bağışlarımız Bizans hükümetinin ve siyasi partilerin düzeninde kaybolmuyor. Bunun yerine bağışlar hayvanlara yardım ediyor.

Bu, önümüze çıkan bir ön seçim baskısıyla uzun bir atış değil. Bunun yerine, bu projeyi başarılı kılmak ve hem bireysel hem de topluluk çabalarının bir kombinasyonu yoluyla dünyada bir şeyler yapmak için ihtiyacımız olan tüm zamana sahibiz. Sahne arkasında sürekli iş yapılıyor ve ekibin ilerlemesiyle ilgili haberler yayınlanıyor, ki bunu herkesi hızlandırmak için elimden geleni yapıyorum.

Pekala… biraz geri gitmeme izin verin. Biz bir çeşit zaman lüksüne sahip. HOGE’nin fikrinin ardında yatan ve dikkat çekmek için onunla rekabet eden çok sayıda küçük, yeni kopya var. Sadece defne üzerinde dinlenip tembelleşemeyiz.

Yine de, HOGE dışında hiç kimsenin şaşırtıcı düzeyde başarılı olacağını düşünmüyorum. Bitcoin ile birçok kopyası arasındaki ilişki kendini tekrar ederse, o zaman sadece HOGE çok yüksek değere sahip olur, minik rakipleri değil.

Bitcoin’in (56.000 $) fiyatını Litecoin (200ish) ile karşılaştırın. Bu yeni uzayda HOGE ve Safemoon arasında aynı orantılılık beklediğim şeydir . Ve açık olmak gerekirse, Safemoon gibi HOGE’nin her kopyasının kötü olduğunu veya mutlaka çöküp sıfıra gideceğini düşünmüyorum. Litecoin yapmadı. Sadece basitçe, kendisini HOGE’den farklılaştıracak kadar yenilik kattığını düşünmüyorum. Aslında, bu nişte HOGE dışında hiçbir şeyin yeni mem şampiyonunu yerinden edecek kadar dinamik bir topluluğu çekeceğini düşünmüyorum.

Dinle, analizimin yerinde olduğunu düşünüyorsan ya da çılgın olduğumu düşünüyorsan, umarım geleceğini güvence altına almak için sizin açınızdan harekete geçeceğini kabul ederiz. Kurtarmaya kimse gelmeyecek. Bu yüzden biraz şansınızı deneyip bir şeye yatırım yapsanız iyi olur .

Ne seçeceğime gelince, insanlara elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum ama ben bir mali danışman değilim ve mali durumunuzu veya risk profilinizi bilmiyorum.

Ama bu makaleleri, yoksulluk fenomenini varoluştan umutsuzca yok etmek istediğim için yazıyorum ve özellikle Yang Ganger arkadaşımın yanımda bolluk içinde yükseldiğini görmek istiyorum. Bunun için HOGE’den daha net bir yol görmedim, bu yüzden çatılardan bağırmaya ve kendi çiplerimin çoğunu içeri itmeye mecbur hissediyorum.

Kriptoda yeniyseniz, microcap coin ile başlamak isteyebilir veya istemeyebilirsiniz ve bunu anlıyorum. Kendi araştırmanızı yaparak almaya istekli olup olmadığınıza yalnızca sizin karar verebileceğiniz birçok risk vardır.

Bu araştırmanın bir kısmı aşağıdaki makaleyi okumayı içermelidir.

Kriptoda yeniyseniz, başka bir şey yapmadan önce bunu yapın .

Jenner, buna kendi paranla yatırım yapacak kadar paran olmadığını biliyorum ama seni HOGE topluluğunda istiyorum. Bir ton destek buldum, makalelerimden birini 30 bin kişi okudu. İşte burası adamım.

Sadece cüzdanınızı ve #HOGE’u gönderirseniz size ücretsiz kripto katkısı gönderecek bir balina var, bu yüzden acele edin ve dalın!

Bir Cevap Yazın