Geçen Haftanın Kripto Para Gelişmeleri: Glen Oaks Escrow Kriptoyu Destekliyor, Binance 4 Alt Koini Liste Dışı Etti

Kripto para alışverişiyle ilgili son haberlerde, Glen Oaks Escrow, şifreli para ödemelerini desteklemek için Bitpay ile ortaklık kurduğunu duyurdu ve Binance, önümüzdeki ay Bytecoin, Chatcoin, Iconomi ve Trigger’ları listeden kaldırdığını açıkladı.

Bitpay ile Ödemeler

California merkezli emanet şirketi Glen Oaks Escrow, artık Bitpay ile yeni bir ortaklık kurarak kripto paraları desteklediğini açıkladı. Şirket, kararın arkasındaki ana motivasyon olarak kripto para birimini ödeme olarak kabul eden gayrimenkul listelerinin yaygınlığının artması olarak belirtti.

Glen Oaks’un CEO’su Joe Curtis şunları söyledi:

“Blok zincir (blockchain) ve kripto paralar, gayrimenkul işlemlerinin daha büyük bir parçası olma potansiyeline sahiptir ve bu, virajdan öncek adımdır ve bu araçla işlemlerin gerçekleşmesini sağlar. (…) Hala bizim alanımızda genç bir teknoloji, ancak bu şekilde işlemlerin gerçekleştirilebilmesi için ön planda olmaya kararlıyız. ”

Binance, BCN, CHAT, ICN ve TRIG Liste Dışı Bırakacak

Binance,12 Kasım’da Bytecoin (BCN), Chatcoin (Chat), Iconomi (ICN) ve Triggers (TRG) kripto para birimlerini liste dışına çıkaracağını açıkladı.

Duyuruda, söz konusu alt koinlerin, projenin taahhüdü de dahil olmak üzere, değişim destek kriterlerini karşılayamadıkları belirtilmektedir. Kalkınma faaliyetinin kalitesi ve seviyesi, ağ / akıllı sözleşme istikrarı, kamusal iletişim ve faaliyet düzeyi, ekibin (periyodik) durum tespiti için (paranın sağlıklı ve sürdürülebilir bir kripto ekosistemine katkıda bulunup bulunmadığı) ve bir madeni para kanıtı olup olmadığı gibi unsurları yerine getiremediğini belirttildi.

Bir Cevap Yazın