Fundstrat’tan Tom Lee’nin Ağustos Ayında Bitcoin Planı

Fundstrat-Tom-Lee-Agustos-Ayinda-btc-Bitcoin-Plani-bitcoin-cash-bch-boga-bull

Fundstrat Global Advisors kurucu ortağı Thomas Lee, 14 Mart’ta Bitcoin (BTC) fiyat tahminleri hakkında geleneği bozdu ve CNBC’ye altı ay içinde bir boğa işaretinin geri dönebileceğini düşündüğünü söyledi.

Yapılan röportajda, bir Bitcoin (BTC) boğa olarak bilinen Lee, ancak Aralık ayında yükselen bir fiyat için zaman dilimi vermeyi bırakacağını söyledi – şimdi Ağustos ayında bir pazar U dönüşü görebileceğini iddia etti.

Ağa, “İzlenecek anahtar sayının 200 günlük hareketli ortalama olduğunu düşünüyorum” dedi.

Bitcoin (BTC) 4.000 $ tutarında tutarsa, Ağustos ayına göre 200 günlük [hareketli ortalama] seviyesini geçecek, bu yüzden dış pencerenin Bitcoin (BTC) teknik olarak bir boğa piyasasına döndüğü gibi görünmeden önce beş ila altı ay olduğunu düşünüyorum.”

Kasım ayının ortalarında Bitcoin Cash’in (BCH) çekişmeli sert çatalına atıfta bulunan Lee, “Bence gerçekten onarılması gereken zararın 6.000 $ ‘dan 3.100 $’ a düşmesi olduğunu düşünüyorum.” Lee:

“Yatırımcının güvenini ve pazardaki dinamikleri gerçekten baltaladığını düşünüyorum.”

Son zamanlarda bildirildiği gibi, Bitcoin (BTC) yatırımcılara Şubat ayına kadar ortalama getiri artışı yüzde 0.5 civarında bir getiri sağlamaya başlamıştı. Bu ayki sayı küçüldü, günlük rakamlar yüzde 0,2’ye yaklaşırken, bazılarında taze ayı piyasası düşüşünün yakın olacağını düşünmeye yol açtı.

Aralık 2017’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20.000 $ ‘a yükseldiği için, Bitcoin (BTC) tarihinin en uzun ayı piyasasını gördü ve müteakiben düşük fiyatları ortalama 3.100 doların üstüne çıktı.

Aralık ayında, diğer piyasa analisti Tone Vays daha yoğun bir uyarı verdi; bu durum düşüş eğilimi kesin olarak sona ermeden BTC / USD’nin 1.000 $ ‘a düşmesini öngördü.

Bir Cevap Yazın