Ethereum’da Beklenen Yükseliş Başladı mı?

Ethereum-Beklenen-Yukselis-Basladi-mi-eth

Son dönemde satıcılı seyreden Ethereum son 2 günde toparlanma eğilimine girmiş görünüyor. Şöyle ki, Ethereum’un fiyatı %4 yükseldi. Ancak ünlü kripto analisti Aayush Jindal’a göre Ethereum 355 doların direnç seviyesinin üzerinde tutunamazsa yeni düşüşler yaşanabilir.

Ethereum 345 ve 350 dolarlık direnç düzeylerinden sonra yukarı yönlü bir harekete başladı.

100 saatlik hareketli ortalamanın üstünde olsa da, 355 dolar civarında yeni engellerle karşılaşabilir.

Analist, 355 doların üzerinde yukarı yönlü bir kırılma olmaması durumunda aşağı yönlü hareketin başlayabileceğini düşünüyor.

Ethereum Fiyatı Yükseliyor! Peki Şimdi Hangi Fiyatlamalar Olabilir?

Ethereum iyileşme sürecine 340 ve 342 dolar seviyelerini geçerek başladı. Fiyat 350 dolar direnç seviyesini de aşarak 100 saatlik basit hareketli ortalamayı da geçti. 

Ethereum fiyatı 353 dolar seviyesini de pekiştirdi. Analist ana direnç noktasının 355 dolar seviyelerinde olduğunu söylüyor. 355 dolar fiyat düzeyinin üzerinde güçlü bir günlük kapanış sonucunda fiyat önce 365 dolar, sonra da 370 dolar seviyesine doğru yol alabilir. 

Analiste göre, Ethereum fiyatının 353 ve 355 dolar seviyelerinin üzerinde güçlü şekilde tutunamazsa yeni bir düşüş hareketi başlayabilir. 

Not: Bu yazıda yatırım tavsiyesi verilmemiştir ve beklentiler Paranfil’in görüşleri değildir.

Kripto paralar ile ilgili son dakika haberlerinden anında haberdar olmak için Telegram sayfamızı takip edebilirsiniz. https://t.me/paranfil

Bir Cevap Yazın