Enjin (ENJ) Nedir?

Enjin Coin (ENJ), video oyunu endüstrisi için tasarlanmış bir kripto para birimi ve blockchain platformudur. 20 milyondan fazla oyuncunun en sevdikleri oyunların etrafında sanal alan forumları ve topluluklar oluşturmasına yardımcı olan Enjin (ENJ), Ethereum tabanlı bir kripto paradır. Enjin (ENJ) zaten var olan bu platformu bir blockchain video oyunu geliştirme motorunda genişletiyor.

Singapur merkezli şirket, 2019’da Samsung ile ortaklık yapmıştır. Yapılan bu ortaklık fiyatların artmasına ve medyada büyük bir yankıya neden olmuştur.Video oyunları büyük bir endüstriye hitap eder. Enjin (ENJ) platformu, oyun içi öğeleri jetonlamak, oyuncular arasında ticaret yapmak için tasarlanmıştır.

Blockchain tabanlı dijital koleksiyonları projeye dahil ederek Enjin (ENJ), Steam, Nintendo, EA, Activision Blizzard ve daha fazla pek çok büyük oyun şirketleriyle de anlaşma yapmıştır.

Enjin (ENJ) platformu, ERC-20 ve ERC-721‘in bir karışımı olarak işlev gören ERC-1155 akıllı sözleşmelerini de içeriyor.Bu, blockchain video oyunu tasarımı için verimli bir platform sağlar ve Enjin (ENJ)‘i Epic Games’in Unreal Engine’in bir blockchain sürümünü oluşturur.

Bir ERC-20 jetonu olarak Enjin (ENJ), MyEtherWallet, Trust Wallet ve Trezor ve Archos donanım cüzdanları dahil olmak üzere ERC20 uyumlu herhangi bir cüzdanda saklanabilir. Ekip ayrıca, dijital ürünlerin kripto alımını kolaylaştıran Enjin Akıllı Cüzdan’ı da geliştirdi.

ENJİN (ENJ) Nasıl Alınır?

ENJİN (ENJ), Enjin dunyaniın en büyük sosyal oyun platformudur.Enjin (ENJ)’nin madenciliği yapılmamaktadır. Enjin (ENJ) alış işlemi için kripto para borsa sitelerini kullanabilirsiniz.

ENJİN (ENJ)’nin Geleceği Nedir?

Enjin (ENJ), platformlar arası geliştirme ve dijital ürünlerin değişimini sağlayan bir video oyunu topluluğu ve geliştirme platformudur. Video oyun endüstrisini hedefliyor. Kurucuları  büyük video oyun endüstrisinde bir hak talebinde bulunmak konusunda ciddi olduklarını kanıtlayan bir dizi ortaklığa sahiplerdir.

Enjin (ENJ), kripto para  ve blockchain işlevselliğini dünya çapında 20 milyondan fazla oyuncunun bulunduğu bir topluluğa entegre eden önceden var olan bir pazardır.

Enjin (ENJ)’in ortakları arasında Samsung, Unity, PC Gamer ve birkaç eSportsbrand yer alıyor. Bu, planlanan blockchain tabanlı sürümlerle onlarca oyun geliştiricisini çekmelerine yardımcı oldu. Bu parçalar yerinde olduğunda, Enjin (ENJ) oyun endüstrisinde güçlü bir tutuşa sahiptir.

Gelişimi hızlı bir şekilde ilerliyor, iyi finanse ediliyor ve oyun endüstrisinin ön plana çıkmasına neden olan kilit ortaklıkları sağladı. Bu proje genel kripto pazarından daha iyi performans gösterebilir.

 

 

Bir Cevap Yazın