Dünyaca Ünlü Oyun Counter Strike ile Bitcoin Kazanabilirsiniz

Kripto paraların dünya çapında giderek daha popüler hale gelmesiyle birlikte pek çok sektörde bu para birimlerine yer verilmeye başlanmıştır. Genelde dijital para birimleri alım satımı denildiğinde akla ilk olarak kripto para borsası gelse de Counter Strike oynayarak da Bitcoin kazanabilirsiniz.

Dünya çapında oynanan oyunlardan biri olan Counter Strike kripto para gelişmelerine dahil oldu. Buna göre oyuna konulan eklenti bu gelişmenin en önemli göstergesi idi. Kripto para Startup’ı olan ZEBEDEE infuse teknolojisine sahip olan ilk server ile Counter Strike Global Offensive oyunu üzerinden oyuncuların Bitcoin kazanmalarına imkan sağlayacak. Bunun için oyuncuların oyundaki performansları dikkate alınacak.

Counter Strike oyuncuları tarafından merakla ve heyecanla karşılanan bu haber, oyun dünyasında daha önce görülmemişti. Oyuna özel olarak geliştirilen Bitcoin entegrasyonu için şimdiye kadar birkaç server hazır hale getirilmiş. Bu amaçla hazırlanan mevcut serverda da kapasitelerin artırılması için çalışmalar yapılmaya devam etmektedir. ZEBEDEE CEO’su ve kurucu ortağı tarafından yapılan açıklamalara göre oyun üzerinden Bitcoin kazanma sayesinde online oyun sektöründe daha iyi bir konuma gelindiği ifade edilmiştir. Buradan kazanılan Bitcoin sayesinde oyuncular kripto para al sat işlemlerine dahil olabilecektir.

Bitcoin nasıl alınır diye baktığınızda artık buna Counter Strike oyununu da dahil edebileceksiniz. İnternet çağının en çok tercih edilen oyunlarından biri olan Counter Strike, kripto sektöründe yer almasıyla pek çok oyun arasında fark yarattı. Bu durum daha önce blockchain oyunlarında görülmediğinden daha fazla ilgi göreceğe benzemektedir. Böylece Bitcoin değeri ile ilgili yükselme olacağı da tahmin ediliyor.

Bitcoin grafik ve fiyat analizi yapılırken yaşanan gelişmeler ile talep artışı dikkate alındığından bu gelişmenin olumlu etki sağlaması beklenmektedir. Bununla ilgili olarak oyunculara zaman içerisinde açıklama yapılması planlanmaktadır.

Bir Cevap Yazın