Bitcoin’in Değeri Yükseliş Gösterebilir

Bitcoin-Degeri-Yukselis-Gosterebilir-btc

Fidelity adlı dünyanın önde gelen yatırım şirketi Bitcoin hakkında olumlu açıklamalarda bulundu. Fidelity’nin alt şirketi olan Fidelity Dijital Varlıklar’ın hazırladığı raporda Bitcoin’in bağımsız yapısından dolayı piyasa değerinde ciddi şekilde büyüme yaşanabileceğini belirtti.

Fidelity Dijital Varlıklar şirketinin araştırma yöneticisi olan Ria Bhutoria, Bitcoin’in piyasadaki diğer tüm yatırım varlıklarından daha değerli olduğunu açıkladı. Bitcoin için hala kovadaki bir damlacık ifadelerini kullanarak Bitcoin’in geleceği hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Ria Bhutoria kurumsal şirketlerin son dönemde Bitcoin’e olan ilgisine de dikkat çekerek herhangi bir ekonomik kriz durumunda en az etkilenecek olan varlığın Bitcoin olabileceğini belirtti.

Bağımsız olmayan varlık arayan yatırımcılar için Bitcoin’in iyi bir yatırım olduğu belirtilirken, faizlerin sıfıra çok yakın olduğu bir dünyada Bitcoin almamanın maliyetinin çok daha fazla olduğu söyledi.

Blockstream’de madencilik faaliyetleri

Fidelity Dijital Varlıklar şirketi yönetimi altında olan 3.3 trilyon dolarlık varlığı ile dikkat çekiyor. Varlık yönetimi devi haline gelen şirket geçtiğimiz yıllarda kripto para hizmetleri vermeye başladı. Aynı zamanda madencilik faaliyetleri gösteren şirket Blockchain şirketi Blockstream’in en seçkin madencilik müşterilerinden biridir.

Not: Bu yazıda yatırım tavsiyesi verilmemiştir ve beklentiler Paranfil’in görüşleri değildir.

Kripto paralar ile ilgili son dakika haberlerinden anında haberdar olmak için Telegram sayfamızı takip edebilirsiniz. https://t.me/paranfil

Bir Cevap Yazın